ست های دخترانه

موارد 1 تا 12 از مجموع 176 مورد

 • پاپوش ملودی صورتی شابن
  پاپوش نوزادى ملودی صورتی شابن علاوه بر گرم نگه داشتن ،از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. اين محصول با داشتن كش نرم ولطيف جنب و جوش و فعاليت را راحتتر مى كند و رد كش برروى پوست نمى ماند ،همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس نوزاد مى شود .
  قیمت: ‎8٬500تومان
 • رکابی خرس دخترانه شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. رنگ آمیزی شاد و خرس بامزه این محصول حس نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • شلوار خرس دخترانه شابن
  شلوار کمرکش خرس دخترانه شابن به خاطر جنس پنبه ای و دوخت ظریف برای راحتی و پوشیدن در خانه طراحی شده است. مناسب پوست حساس و لطیف کودک می باشد. این شلوار با رنگ سبز و طراحی دوخرس بانمک جذابیت بیشتر و نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • شورت پادار خرس دخترانه شابن
  شورت پادار خرس دخترانه شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد. باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود. دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. رنگ آمیزی شاد و گلهای زیبای این محصول کودک را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند.
  قیمت: ‎14٬000تومان
 • شورت عینکی خرس دخترانه شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای زیر لباس و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • پاپوش خرس دخترانه شابن
  برای پوشش بهتر پاهای نوزادان و کودکان که راه نمی روند بهترین گزینه جوراب و پاپوش است. پاپوش باید انعطاف پذیر باشد تا موجب شکل گیری پای نوزاد نشود. جنس پنبه ای و نرم پاپوش خرس دخترانه شابن حس آرامش و راحتی به کودک می دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • پیشبند خرس دخترانه شابن
  کودکان در هنگام تغذیه به خاطر تکان های ناخودآگاه و بی قراری طبیعی شان مقداری غذا روی لباسشان می ریزند. پیشبند خرس دخترانه شابن به مادران کمک میکند تا این مشکل را حل کنند. این پیشبند بسیار نرم و لطیف است و با طراحی زیبای گلهای صورتی حس طراوت و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • دستکش خرس دخترانه شابن
  دستكش نوزادى شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • کلاه خرس دخترانه شابن
  نوزادان در ماه های اول تولد پوست ظریف و بافت استخوانی بسیار نرمی دارند. سر نوزاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین استفاده از پوشش های مناسب که در برابر سرما و گرما از پوست لطیف نوزاد محافظت کند بسیار توصیه می شود. کلاه خرس دخترانه شابن با رنگ آمیزی صورتی و سبز ساخته شده از پنبه100% علاوه بر محافظت از سر نوزاد ظاهری شیرین تر و با نمک تر به او میدهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • سرهمی کوتاه گل آبرنگی شابن
  سرهمی کوتاه گل آبرنگی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . رنگ سرخابی و گلهای آبی و قرمزی که در طراحی این سرهمی بکار رفته فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎43٬000تومان
 • آستین کوتاه خرس دخترانه شابن
  گلهای صورتی رنگ و خرس بانمک نارنجی این آستین کوتاه کودک شما را دوست داشتنی تر میکند. این محصول دارای ساخت فوق العاده نرم است و کودک هنگام استفاده از آن احساس راحتی خواهد داشت. آستین کوتاه دخترانه خرس شابن یکی از انتخاب های شایسته ی پدر و مادرهای خوش سلیقه است. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎24٬000تومان
 • آستین بلند خرس دخترانه شابن
  با داشتن یقه گرد پوشاندن لباس را راحت تر می کند. بافت نرم و ظریف آن آسیبی به پوست حساس کودک نمی زند. آستین بلند تا مچ دست کودک را گرم نگه داشته و حس آرامش و راحتی را برایش فراهم می کند. خرس نارنجی بامزه با گلهای صورتی یک دنیا شادی و نشاط را به کودک هدیه می دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎26٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5