ست های دخترانه

موارد 25 تا 36 از مجموع 203 مورد

 • کلاه ملودی صورتی شابن
  كلاه ملودی صورتی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه این کلاه و رنگ ملیح و آرام آن حس آرامش و نشاط را به نوزاد عزیز شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • سرهمی کوتاه خرس دخترانه شابن
  دکمه های سرتاسری این سرهمی پوشاندن لباس و تعویض پوشک را آسان تر می کند. پدر مادرهای خوش سلیقه امروزی دنبال کارهای شیک و جذاب برای کودکان خود هستند.خرس مهربان با رنگ آمیزی شاد حس طراوت و شادمانی را به کودک هدیه میدهد و او را دوست داشتنی تر می کند.
  قیمت: ‎56٬000تومان
 • سرهمی بلند خرس دخترانه شابن
  لباسی که تن نوزاد است سلیقه پدر و مادر اوست. برای اینکه خیالتان آسوده باشد بهتر است به یک برند با سابقه اعتماد کنید. سرهمی بلند خرس دخترانه شابن با طراحی زیبا این اطمینان را به شما می دهد. ظرافت و نرمی این لباس بیشترین سازگاری را با پوست حساس کودکان دارد .
  قیمت: ‎60٬000تومان
 • کلاه خرس دخترانه شابن
  نوزادان در ماه های اول تولد پوست ظریف و بافت استخوانی بسیار نرمی دارند. سر نوزاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین استفاده از پوشش های مناسب که در برابر سرما و گرما از پوست لطیف نوزاد محافظت کند بسیار توصیه می شود. کلاه خرس دخترانه شابن با رنگ آمیزی صورتی و سبز ساخته شده از پنبه100% علاوه بر محافظت از سر نوزاد ظاهری شیرین تر و با نمک تر به او میدهد.
  قیمت: ‎12٬500تومان
 • سرهمی کوتاه گل آبرنگی شابن
  سرهمی کوتاه گل آبرنگی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . رنگ سرخابی و گلهای آبی و قرمزی که در طراحی این سرهمی بکار رفته فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎50٬400تومان
 • سرهمی بلند گل آبرنگی شابن
  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید.رنگبندی شاد و لطافت پارچه راحتی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • مانتو گل آبرنگی شابن
  مانتو گل آبرنگی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودک مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد.محصولات شابن با طراحی جذاب گل آبرنگی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبا نمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎27٬700تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار گل آبرنگی شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودک راتمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد.يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند .طراحی جذاب گل آبرنگی و رنگبندى سرخابی كه با سرمه ای ست شده است ظاهرى شیک و جذاب به كودک هديه مى دهد
  قیمت: ‎29٬200تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند. ترکیب رنگ سرخابی و سرمه ای جلوه زیبایی به این محصول داده است. گل آبرنگی شابن چهره کودک گل شما را شاداب تر و دوست داشتنی تر میکند .
  قیمت: ‎28٬700تومان
 • رکابی زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  ركابى زير دكمه دار گل آبرنگی شابن بسيار پر مصرف ميباشد هم مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد. دكمه های زير لباس تعویض پوشک را برای شما آسان میکند همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد طراحی و رنگبندى شاد و جذاب گل آبرنگی حس سرزندگی به شما و کودکتان میدهد.
  قیمت: ‎25٬000تومان
 • آستین بلند گل آبرنگی شابن
  آستين بلند گل آبرنگی شابن براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مناسب مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند و مانع آسيب رسانى به كودک مى شود. نوار سرمه ای رنگ دوخته شده دور یقه و رنگ سرخابی لباس جذابیت ویژه ای به این محصول داده است. محصولات متنوع و شاد شابن زیبایی و خاص بودن را به کودک شما هدیه میدهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎25٬000تومان
 • آستین کوتاه گل آبرنگی شابن
  آستين كوتاه گل آبرنگی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند. گل آبرنگی سرخابی شابن بسیار نرم و لطیف است و با طراحی زیبا چهره کودک دلبندتان را شادتر و دوست داشتنی تر میکند. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎24٬000تومان