ست های دخترانه

موارد 25 تا 36 از مجموع 220 مورد

 • رکابی زیر دکمه دار فیفو شابن
  شابن با طراحی قلب های رنگی کوچک و فیل سبز بامزه در این رکابی زیر دکمه دار ، کوچولوهای قشنگ شما را دوست داشتنی تر و شیرین تر می کند . الیاف طبیعی 100% پنبه ای و بهترین مواد اولیه در تولید این لباس احساس آرامش و راحتی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎21٬000تومان
 • آستین بلند فیفو شابن
  آستين بلند فیفو شابن دارای آستين های بلند براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مى باشد . جنس پارچه آن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی جذاب در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را با نمک تر نشان مى دهد و حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎21٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار ملودی صورتی شابن
  بستنی قیفی ملودی صورتی چشم براه پدر و مادر های خوش سلیقه است تا یک بار دیگر آرامش و زیبایی را به فرزند خود هدیه دهند. عینک این بستنی نشان دهنده دقت ها و ریز بینی هایی ست که در تولید این محصول بکار رفته است. لطافت ، نرمی و رنگ ملیح و آرام از معیار های یک انتخاب پسندیده است.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • آستین بلند ملودی صورتی شابن
  آستين بلند ملودی صورتی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی بستنی های خوشمزه و رنگبندی شاد در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را با نمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • آستین کوتاه ملودی صورتی شابن
  آستين كوتاه ملودی صورتی شابن با بهترین مواد اولیه تولید شده ، بسیار لطیف و نرم می باشد که حس آرامش را به نوزاد هدیه میدهد. بستنی های بامزه روی لباس و رنگبندی زیبا ظاهری جذاب تر و شیرین تر به کودک شما خواهد داد .
  قیمت: ‎19٬500تومان
 • آستین بلند خرس دخترانه شابن
  با داشتن یقه گرد پوشاندن لباس را راحت تر می کند. بافت نرم و ظریف آن آسیبی به پوست حساس کودک نمی زند. آستین بلند تا مچ دست کودک را گرم نگه داشته و حس آرامش و راحتی را برایش فراهم می کند. خرس نارنجی بامزه با گلهای صورتی یک دنیا شادی و نشاط را به کودک هدیه می دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎22٬500تومان
 • آستین کوتاه خرس دخترانه شابن
  گلهای صورتی رنگ و خرس بانمک نارنجی این آستین کوتاه کودک شما را دوست داشتنی تر میکند. این محصول دارای ساخت فوق العاده نرم است و کودک هنگام استفاده از آن احساس راحتی خواهد داشت. آستین کوتاه دخترانه خرس شابن یکی از انتخاب های شایسته ی پدر و مادرهای خوش سلیقه است. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎21٬000تومان
 • رکابی خرس دخترانه شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. رنگ آمیزی شاد و خرس بامزه این محصول حس نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎16٬000تومان
 • شلوار خرس دخترانه شابن
  شلوار کمرکش خرس دخترانه شابن به خاطر جنس پنبه ای و دوخت ظریف برای راحتی و پوشیدن در خانه طراحی شده است. مناسب پوست حساس و لطیف کودک می باشد. این شلوار با رنگ سبز و طراحی دوخرس بانمک جذابیت بیشتر و نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎16٬500تومان
 • شورت پادار خرس دخترانه شابن
  شورت پادار خرس دخترانه شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد. باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود. دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. رنگ آمیزی شاد و گلهای زیبای این محصول کودک را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند.
  قیمت: ‎13٬500تومان
 • شورت عینکی خرس دخترانه شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای زیر لباس و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • پاپوش خرس دخترانه شابن
  برای پوشش بهتر پاهای نوزادان و کودکان که راه نمی روند بهترین گزینه جوراب و پاپوش است. پاپوش باید انعطاف پذیر باشد تا موجب شکل گیری پای نوزاد نشود. جنس پنبه ای و نرم پاپوش خرس دخترانه شابن حس آرامش و راحتی به کودک می دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان