باله

موارد 1 تا 12 از مجموع 15 مورد

 • کلاه باله آشور
  کلاه دخترانه باله آشور سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . رنگ زرد و بنفش این کلاه نوزاد شما را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند .
  قیمت: ‎7٬500تومان
 • سرهمی بلند باله آشور
  سرهمی بلند باله آشور بهترین لباس برای نوزاد است چون بغل کردن او راحت تر خواهد بود و پوشش کامل و مرتب دارد . رنگ زرد و بنفش این سرهمی ظاهری جذاب تر و دوست داشتنی تر به کودک هدیه می دهد .به دلیل داشتن دکمه های پایین لباس ، مجبور نیستید برای تعویض پوشک لباس نوزاد را کامل از تنش در آورید .
  قیمت: ‎57٬000تومان
 • مانتو باله آشور
  مانتو باله آشور با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس را راحت تر مى كند و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد . رنگ زرد و بنفش این لباس حس شادی و نشاط را به کودک هدیه می دهد .
  قیمت: ‎28٬600تومان
 • آستین بلند زیردکمه دار باله آشور
  آستین بلند زیر دکمه دار باله آشور یک لباس مناسب برای کودک می باشد . با داشتن دکمه های پایین لباس علاوه بر گرم نگه داشتن پهلوهای کودک ظاهری آراسته و مرتب به او می دهد . طراحی یک دختر زیبا روی لباس با رنگ بندی شاد و دخترانه انتخاب لباس را برای پدر و مادر ها راحت تر کرده است .
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار باله آشور
  آستین کوتاه زیر دکمه دار باله آشور یک لباس مناسب برای کودک می باشد . با داشتن دکمه های پایین لباس علاوه بر گرم نگه داشتن پهلوهای کودک ظاهری آراسته و مرتب به او می دهد . طراحی یک دختر زیبا روی لباس با رنگ بندی شاد و دخترانه انتخاب لباس را برای پدر و مادر ها راحت تر کرده است .
  قیمت: ‎29٬000تومان
 • رکابی زیردکمه دار باله آشور
  رکابی زیر دکمه دار باله آشور یک لباس مناسب برای کودک می باشد . با داشتن دکمه های پایین لباس علاوه بر گرم نگه داشتن پهلوهای کودک ظاهری آراسته و مرتب به او می دهد . طراحی یک دختر زیبا روی لباس با رنگ بندی شاد و دخترانه انتخاب لباس را برای پدر و مادر ها راحت تر کرده است .
  قیمت: ‎25٬700تومان
 • آستین بلند باله آشور
  آستین بلند باله آشور تولید شده با بهترین مواد اولیه مناسب پوست حساس کودکان است .با طراحی دختر زیبا بر روی لباس علاوه بر اینکه حس راحتی و آرامش کودک را فراهم میکند رنگ آمیزی آن ظاهری جذاب و شیرین به او می دهد . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎25٬700تومان
 • آستین کوتاه باله آشور
  آستین کوتاه باله آشور تولید شده با بهترین مواد اولیه مناسب پوست حساس کودکان است .با طراحی دختر زیبا بر روی لباس علاوه بر اینکه حس راحتی و آرامش کودک را فراهم میکند رنگ آمیزی آن ظاهری جذاب و شیرین به او می دهد . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎24٬300تومان
 • رکابی باله آشور
  رکابی باله آشور تولید شده با بهترین مواد اولیه مناسب پوست حساس کودکان است .با طراحی دختر زیبا بر روی لباس علاوه بر اینکه حس راحتی و آرامش کودک را فراهم میکند رنگ آمیزی آن ظاهری جذاب و شیرین به او می دهد . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • شلوار باله آشور
  شلوار باله آشور بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . رنگ آمیزی شاد و دخترانه این طرح ظاهری دوست داشتنی تر به کودک هدیه می دهد .
  قیمت: ‎18٬800تومان
 • شورت پادار باله آشور
  شورت پادار باله آشور بسیار نرم و لطیف مناسب برای پوست حساس نوزادان و کودکان است . رنگ آمیزی شاد این محصول ظاهر کودک قشنگ شما را دوست داشتنی تر می کند .
  قیمت: ‎16٬600تومان
 • شورت عینکی باله آشور
  شورت عینکی باله آشور با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالا تولید شده که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند . رنگ آمیزی شاد و طراحی زیبای این محصول کودک شما را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند .
  قیمت: ‎13٬900تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2