بانی

بانی

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه بانی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد .كلاه بانى شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتی مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد. كلاه بانى شابن با رنگبندى زيبا و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمك تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • سرهمی کوتاه بانی شابن
  سرهمی کوتاه بانی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . خرگوش بامزه و گلهای ریزی که در طراحی این سرهمی بکار رفته فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎67٬000تومان
 • مانتو بانی شابن
  مانتو بانى شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودك مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودك را راحتتر مى كند مانتو بانى شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهري آراسته و زيبا به كودك مى دهد. محصولات شابن با طراحی جذاب بانى در عين خاص و شيك بودن چهره كودك را جذاب تر وبانمك تر نشان مى دهد و حس طراوت و شادابى را به كودك شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎37٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار بانی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار بانى شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودك را تمام مدت گرم نگه مى دارد و با جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودك مى دهد. يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند و مانع آسيب به كودك مى شود . طراحی جذاب بانى و رنگبندى شاد آن ظاهرى آراسته و جذاب به كودك هديه مى دهد.
  قیمت: ‎39٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار بانی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار بانی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند . دوخت و رنگبندی این محصول کودک دلبند شما را جذاب تر و شیک تر میکند .
  قیمت: ‎38٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار بانی شابن
  ركابى زير دكمه دار بانى شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد این لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودك را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشك مى شود همچنين با جنب و جوش كودك لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودك مى دهد طراحي جذاب بانى و رنگبندى شاد حس شادابی و را به كودك شما هديه می دهد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین بلند بانی شابن
  آستين بلند بانى شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن بازوان و دستان كودك در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودك مى شود. آستين بلند بانى شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودك آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی جذاب بانى در عين خاص و شيك بودن چهره كودك را جداب تر وبانمك تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودك شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل(فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین کوتاه بانی شابن
  آستين كوتاه بانى شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه بانى شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد. طراحى زيباى بانى روى لباس حس طراوت و شادابى را به كودك هديه مى دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل(فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • رکابی بانی شابن
  رکابی بانی شابن از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى و راحتى مى باشد و به كودک احساس آرامش مى دهد. خرگوش با نمک بانى شابن جذابيت خاصى به اين محصول مى بخشد و چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • شلوار بانی شابن
  شلوار کمرکش بانی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎24٬000تومان
 • شورت پادار بانی شابن
  شورت پادار بانى شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشك استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشك مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف آن مانع آسيب به پوست حساس كودك مى شود . طراحى جذاب بانى و استفاده از رنگبندی هاى شاد حس شادى و سرزندگى را به كودك هديه مى دهد.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • شورت عینکی بانی شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2