خرگوش عینکی

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه خرگوش عینکی شابن
  کلاه بند دار خرگوش عینکی شابن با لبه صورتی رنگ و جنسی نرم سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. این کلاه با رنگبندى شاد و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • سرهمی بلند خرگوش عینکی شابن
  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید. جنس آن بسیار نرم است و با رنگبندی شاد و دوخت خاصی که دارد راحتی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎69٬000تومان
 • مانتو خرگوش عینکی شابن
  مانتو خرگوش عینکی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودک مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند این مانتو مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد. این خرگوش عینکی ما دوست دارد جذابیت بیشتری به فرزند دلبند شما هدیه دهد .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین کوتاه زیردکمه دار خرگوش عینکی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار خرگوش عینکی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با این لباس کار شما را آسان تر میکند . دوخت و رنگ شاد این محصول کودک دلبند شما را جذاب تر و شیک تر میکند .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار خرگوش عینکی شابن
  این نوع آستين بلند براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودک را تمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود .يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند و مانع آسيب به كودک مى شود . طراحی رنگ و نوع دوخت آن ظاهری شیک و زیبا به فرزند دلبند شما میدهد .
  قیمت: ‎37٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار خرگوش عینکی شابن
  ركابى زير دكمه دار خرگوش عینکی شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد وهم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشک مى شود همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد. انتخاب رنگ و نوع دوخت آن در جذابیت بیشتر کودک شما تاثیر بسزایی دارد .
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • رکابی خرگوش عینکی شابن
  رکابی صورتی رنگ خرگوش عینکی از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد. خرگوش طوسی با نمک عینکی جذابيت خاصى به اين محصول مى بخشد و چهره كودک شما را جذابتر و با نمكتر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • آستین بلند خرگوش عینکی شابن
  آستين بلند عینکی شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودک مى شود. آستين بلند خرگوش عینکی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی جذاب در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎32٬000تومان
 • آستین کوتاه خرگوش عینکی شابن
  آستين كوتاه خرگوش عینکی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند جنس آن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد. این خرگوش با عینک صورتی و رنگ قشنگ خودش میخواهد حس طراوت و شادابی را به شما و کودکتان هدیه دهد . توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • شورت پادار خرگوش عینکی شابن
  شورت پادار خرگوش عینکی با رنگ آمیزی فوق العاده ، هم به تنهايي قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف آن مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . برای راحتی و شادابی فرزندتان خرگوش کوچک ما بهترین انتخاب است .
  قیمت: ‎19٬000تومان
 • شلوار خرگوش عینکی شابن
  شلوار کمرکش خرگوش عینکی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • پاپوش خرگوش عینکی شابن
  گرم نگه داشتن پاهاى نوزاد از كارهاى مهم وضرورى مى باشد پاپوش نوزادى خرگوش عینکی شابن علاوه بر گرم نگه داشتن از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. این پاپوش با لبه ی صورتی و کفه ی رنگی خرگوش دار به پاهای کوچک نوزاد شما جذابیت بیشتری خواهد داد .
  قیمت: ‎12٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2