پیشی

پیشی

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه پیشی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه پیشی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتى مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد. كلاه پیشی شابن با رنگبندى زيبا و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • سرهمی بلند پیشی شابن
  سرهمی جورابدار پیشی شابن دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .پیشی مهربون شابن از کودک شما در برابر سرما مراقبت میکند و با رنگبندی زیبا چهره کودک را با نمک تر نشان میدهد .
  قیمت: ‎61٬000تومان
 • مانتو پیشی شابن
  مانتو پیشی شابن با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند. مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد.محصولات شابن با طراحی جذاب پیشی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد و حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار پیشی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار پیشی شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودک راتمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد. طراحی جذاب پیشی و رنگبندى صورتی كه با طوسی ست شده است ظاهرى شیک و جذاب به كودک هديه مى دهد
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین کوتاه زیردکمه دار پیشی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار پیشی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند. ترکیب رنگ صورتی و طوسی با پیشی سفید خط خطی ، این محصول را فانتزی و خاص کرده است که باعث شیک تر و زیبا تر شدن کودک شما میشود .
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • رکابی زیردکمه دار پیشی شابن
  ركابى زير دكمه دار پیشی شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال وهم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشک مى شود همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد. پیشی بانمک و رنگ صورتی این لباس چهره کودک شما را دوست داشتنی تر میکند .
  قیمت: ‎28٬000تومان
 • آستین بلند پیشی شابن
  آستين بلند پیشی شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودک مى شود. آستين بلند پیشی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی جذاب پیشی خط خطی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎27٬000تومان
 • آستین کوتاه پیشی شابن
  آستين كوتاه صورتی پیشی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند. پیشی ملوس این محصول ظاهری جذاب تر و شیرین تر به کودک دلبند شما میدهد . توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎26٬000تومان
 • رکابی پیشی شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد.پیشی با نمک شابن جذابيت خاصى به اين محصول مى بخشد وچهره كودک شما را جذابتر و با نمكتر نشان مى دهد
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • شلوار پیشی شابن
  شلوار کمرکش پیشی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • شورت پادار پیشی شابن
  شورت پادار پیشی شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشک استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود .اين محصول هم به تنهايی و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. طرح و رنگ این محصول آرامش و زیبایی را به کودک شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎16٬000تومان
 • شورت عینکی پیشی شابن
  شورت عینکی پیشی شابن با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . خط های راه راه صورتی در زمینه طوسی زیبایی و جذابیت را به پوشش فرزند شما خواهد داد .
  قیمت: ‎15٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2