گل آبرنگی

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه گل آبرنگی شابن
  مراقبت از سر نوزاد جزء مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه گل آبرنگی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس او مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتى مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد.لبه ی گل دار و بند سرمه ای این کلاه سرخابی رنگ از خاص ترین های شابن به حساب می آید که چهره نوزاد شما را شیرین تر و بامزه تر نشان میدهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • سرهمی بلند گل آبرنگی شابن
  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید.رنگبندی شاد و لطافت پارچه راحتی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎66٬000تومان
 • مانتو گل آبرنگی شابن
  مانتو گل آبرنگی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودک مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد.محصولات شابن با طراحی جذاب گل آبرنگی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبا نمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار گل آبرنگی شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودک راتمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد.يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند .طراحی جذاب گل آبرنگی و رنگبندى سرخابی كه با سرمه ای ست شده است ظاهرى شیک و جذاب به كودک هديه مى دهد
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند. ترکیب رنگ سرخابی و سرمه ای جلوه زیبایی به این محصول داده است. گل آبرنگی شابن چهره کودک گل شما را شاداب تر و دوست داشتنی تر میکند .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  ركابى زير دكمه دار گل آبرنگی شابن بسيار پر مصرف ميباشد هم مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد. دكمه های زير لباس تعویض پوشک را برای شما آسان میکند همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد طراحی و رنگبندى شاد و جذاب گل آبرنگی حس سرزندگی به شما و کودکتان میدهد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • آستین بلند گل آبرنگی شابن
  آستين بلند گل آبرنگی شابن براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مناسب مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند و مانع آسيب رسانى به كودک مى شود. نوار سرمه ای رنگ دوخته شده دور یقه و رنگ سرخابی لباس جذابیت ویژه ای به این محصول داده است. محصولات متنوع و شاد شابن زیبایی و خاص بودن را به کودک شما هدیه میدهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • آستین کوتاه گل آبرنگی شابن
  آستين كوتاه گل آبرنگی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند. گل آبرنگی سرخابی شابن بسیار نرم و لطیف است و با طراحی زیبا چهره کودک دلبندتان را شادتر و دوست داشتنی تر میکند. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎29٬000تومان
 • رکابی گل آبرنگی شابن
  رکابی گل آبرنگی شابن یکی از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. شابن با طراحی گلهای آبی و قرمز این لباس حس طراوت و شادابی را به کودک عزیز شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • شلوار گل آبرنگی شابن
  شلوار کمرکش گل آبرنگی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . این محصول با گل های رنگی شادی و طراوت را به شما و کودک دلبندتان هدیه میدهد .
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • شورت پادار گل آبرنگی شابن
  شورت پادار گل آبرنگی شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشک استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . طراحى جذاب گل آبرنگی و استفاده از رنگبندی هاى شاد حس شادى و سرزندگى را به كودک هديه مى دهد.
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • شورت عینکی گل آبرنگی شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای استفاده زیر لباس و محکم تر نگه داشتن پوشک است. طراحی و رنگبندی این محصول راحتی و زیبایی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎16٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2