گل گلی

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه بنددار گل گلی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه گل گلی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتى مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد. كلاه گل گلی شابن با رنگبندى زيبا و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • سرهمی بلند گل گلی شابن
  این نوع سرهمی جورابدار دارای دکمه های سرتاسری و یقه راحت برای سهولت در پوشاندن لباس نوزاد است . مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید. با رنگبندی و طراحی شادی که دارد راحتی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎64٬000تومان
 • مانتو گل گلی شابن
  مانتو گل گلی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس نوزاد مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد. مانتو گل گلی قرمز با ترکیبی از گلهای ریز در زمینه طوسی رنگ جلوه زیبایی به این محصول میدهد که حس طراوت و شادی را به کودک شما هدیه میکند .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار گل گلی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار گل گلی شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودک را تمام مدت گرم نگه مى دارد و ظاهرى آراسته به او مى دهد.يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند و مانع آسيب به كودک مى شود. قرار گرفتن دو رنگ قرمز و طوسی با گلهای ریز زیبایی خاصی به این محصول داده که باعث میشود چهره کودک شما هم جذاب تر و شادتر شود .
  قیمت: ‎37٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار گل گلی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار گل گلی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند . ترکیب رنگ قرمز و طوسی با طراحی گلهای ریز روی این کار حس شادی و طراوت کودک شما بیشتر خوهد شد .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار گل گلی شابن
  ركابى زير دكمه دار گل گلی شابن بسيار پر مصرف در روزهاى گرم سال و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده میشود .دكمه های زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد و تعویض پوشک را راحت تر میکند همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد. رنگ قرمز و فیل بامزه ایی که وسط لباس قرار گرفته چهره کودک شما را بانمک تر و جذاب تر میکند .
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • آستین بلند گل گلی شابن
  آستين بلند گل گلی شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحی شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودک مى شود. آستين بلند گل گلی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با رنگ قرمز و عکس یک فیل کوچک چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد و حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • آستین کوتاه گل گلی شابن
  آستين كوتاه گل گلی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه گل گلی شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد. رنگ قرمز این کار انرژی بیشتری به شما و فرزندتان میدهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • رکابی گل گلی شابن
  رکابی قرمز طرح گل گلی شابن از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. فیل با نمک این کار جذابيت خاصى به اين محصول داده و چهره كودک شما را جذابتر و شیرین تر نشان مى دهد
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • شلوار گل گلی شابن
  شلوار کمرکش گل گلی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • شورت پادار گل گلی شابن
  شورت پادار گل گلی شابن مناسب براى نوزادان يا كودكانی که از پوشک استفاده مى كنند باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . طراحى جذاب گل گلی و استفاده از گلهای زیبا حس شادى و سرزندگى را به كودک هديه مى دهد
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • شورت عینکی گل گلی شابن
  شورت عینکی گل گلی شابن با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای زیر لباس کودک و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎17٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2