هفت کوتوله

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه هفت کوتوله شابن
  کلاه هفت کوتوله شابن بسیار نرم و لطیف برای محافظت و گرم نگه داشتن سر نوزاد است. شکل های جذاب هفت کوتوله ها و گوش های کوچکی که بالای کلاه دوخته شده چهره نوزاد را دوست داشتنی تر میکند و شادی و طراوت را به او هدیه میدهد .
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • سرهمی بلند هفت کوتوله شابن
  سرهمی بلند جورابدار هفت کوتوله شابن مناسب برای فصل سرماست .این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند . دوخت دو تیکه ای و هفت کوتوله های بامزه ای که در طراحی این لباس بکار رفته شادی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد
  قیمت: ‎66٬000تومان
 • مانتو هفت کوتوله شابن
  مانتو هفت کوتوله شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودک مى باشد.مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است. هفت کوتوله های مهربون سعی کرده اند که با طراحی شاد و زیبا ، جذابیت و نشاط را هنگام پوشیدن این لباس به کودک عزیز شما هدیه دهند.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار هفت کوتوله شابن
  آستين بلند زير دكمه دار هفت کوتوله شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودک را تمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد.يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند ومانع آسيب به كودک مى شود . طراحی جذاب هفت کوتوله ها با رنگبندی زیبا ظاهرى شیرین و جذاب به كودک هديه مى دهد.
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار هفت کوتوله شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار هفت کوتوله شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند . هفت کوتوله های بانمک و مهربون یک دنیا شادی و آرامش را به نوزاد شما هدیه میدهند .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار هفت کوتوله شابن
  ركابى زير دكمه دار هفت کوتوله شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد طراحی جذاب هفت کوتوله و رنگبندى شاد حس آرامش و نشاط را به كودک شما هديه مىدهد
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • آستین بلند هفت کوتوله شابن
  آستين بلند هفت کوتوله شابن براى گرم نگه داشتن بازوان و دستان كودک در روز های سرد سال مناسب مى باشد همچنين يقه اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودک مى شود. آستين بلند هفت کوتوله بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد. طراحی دنیای شاد هفت کوتوله ها روی این لباس شادی و نشاط را به شما و کودک دلبندتان هدیه میدهد . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • آستین کوتاه هفت کوتوله شابن
  آستين كوتاه هفت کوتوله شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه هفت کوتوله شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد طراحى زيباى روى لباس حس طراوت و شادابى را به كودک هديه مى دهد توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎29٬000تومان
 • رکابی هفت کوتوله شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. دوخت ظریف و تمیز دور یقه و حلقه آستین با خال خال های سیاه بعلاوه ژست بامزه ی یکی از هفت کوتوله ها جذابیت خاصی به این محصول داده است . شابن با طراحی های خاص کودک شما را دوست داشتنی تر میکند .
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • شلوار هفت کوتوله شابن
  شلوار کمرکش هفت کوتوله شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . دنیای رنگی و شاد هفت کوتوله های مهربون نشاط و شادمانی را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • شورت پادار هفت کوتوله شابن
  شورت پادار هفت کوتوله شابن از مواد با کیفیت بالا تهیه شده است . کمر کشی نرم و ظریف آن باعث سهولت در پوشاندن میشود. این محصول هم به تنهایی و هم زیر لباس استفاده میشود. هفت کوتوله های طراحی شده در زمینه روشن زیبایی کار را بیشتر کرده که تاثیر زیادی در بانمک تر شدن کودک دارد .
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • شورت عینکی هفت کوتوله شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎16٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2