خرس پسر

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه خرس پسرانه شابن
  نوزادان در ماه های اول تولد پوست ظریف و بافت استخوانی بسیار نرمی دارند. سر نوزاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین استفاده از پوشش های مناسب که در سرما و گرما از پوست لطیف کودکان محافظت کند بسیار توصیه می شود. کلاه خرس پسرانه شابن با رنگ آمیزی آبی و سبز تهیه شده از پنبه 100% راحتی و زیبایی را به کودک هدیه میدهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • سرهمی بلند خرس پسرانه شابن
  لباسی که تن نوزاد است سلیقه پدر و مادر اوست. برای اینکه خیالتان آسوده باشد بهتر است به یک برند با سابقه اعتماد کنید. سرهمی بلند خرس پسرانه شابن با رنگ آمیزی سبز ، آبی ، زرد و طراحی بی نظیر این اطمینان را به شما میدهد. ظرافت و نرمی این لباس بیشترین سازگاری را با پوست حساس نوزادان و کودکان دارد.
  قیمت: ‎73٬000تومان
 • مانتو خرس پسرانه شابن
  مانتو خرس پسرانه شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد . .اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند. رنگ سبز و زرد این محصول حس آرامش و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎37٬000تومان
 • آستین بلند زیردکمه دار خرس پسرانه شابن
  این لباس پسرانه با رنگ آمیزی سبز،زرد و آبی از جلوه مناسبی برخوردار بوده که کودک شما را جذاب تر و زیبا تر خواهد کرد. لباس زیر دکمه دار به دلیل ثابت ماندن در تن به هنگام تحرک کودک نامرتب نمیشود. خرس مهربان با لبخندی شیرین و لپ های گلی منتظر است تا برای کودکتان انتخابش کنید.
  قیمت: ‎39٬000تومان
 • آستین کوتاه زیردکمه دار خرس پسرانه شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار خرس شابن پهلوهای نوزاد را گرم نگه می دارد و بعلت داشتن دکمه های زیر لباس عوض کردن پوشک را برای شما راحت تر می کند و بدلیل ثابت ماندن در تن به هنگام تحرک کودک نامرتب نمی شود. خرس مهربان با لبخندی شیرین فرزند شما را جذاب تر و دوست داشتنی تر خواهد کرد.
  قیمت: ‎38٬000تومان
 • رکابی زیردکمه دار خرس پسرانه شابن
  این لباس پسرانه با رنگ آمیزی آبی ، زرد و سبز مناسب پوست حساس و لطیف نوزاد می باشد و هیچ گونه حساسیتی برای نوزادان ایجاد نمی کند. این لباس راحت و خنک بعلت داشتن دکمه های زیر لباس تعویض پوشک و لباس را راحت تر می کند.خرس پسر شابن یک انتخاب شایسته و برتر است.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین بلند خرس پسرانه شابن
  با داشتن یقه گرد پوشاندن لباس را راحت تر می کند. بافت نرم و ظریف آن آسیبی به پوست حساس کودک نمی زند.آستین بلند تا مچ آن دست کودک را گرم نگه داشته و حس آرامش و راحتی را برایش فراهم میکند. خرس بامزه با لباس راه راه یک دنیا شادی و مهربانی را به کودک هدیه می دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • آستین کوتاه خرس پسرانه شابن
  رنگ سبز و خرس بامزه این لباس نوزاد شما را دوست داشتنی تر می کند. این محصول دارای ساخت فوق العاده نرم است و نوزاد شما هنگام استفاده از آن احساس راحتی خواهد داشت. طراحی زیبا و رنگ سبز این لباس آرامش و نشاط را به کودک دلبند شما هدیه می دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • رکابی خرس پسرانه شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. رنگ آمیزی شاد و خرس های بامزه این محصول حس نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • شورت پادار خرس پسرانه شابن
  شورت پادار خرس پسرانه شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد. باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود. دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. رنگ آمیزی شاد و خرس های بانمک و مهربان این محصول کودک را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • شورت عینکی خرس پسرانه شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای زیر لباس و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • شلوار خرس پسرانه شابن
  شلوار کمرکش خرس شابن به خاطر جنس پنبه ای و دوخت نرم و ظریف برای راحتی و پوشیدن در خانه طراحی شده است. انتخاب مناسبی برای پسر بچه های پر جنب و جوش است بی آنکه نگران بهم ریختن تعادل دمایی بدن آنها باشید. این محصول با رنگ آمیزی شاد آبی ، زرد و سفید نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎24٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2