دنی

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه دنی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه دنی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود .استفاده از رنگهای شاد ، شکل دایناسورهای کوچولو و داشتن دو گوش کوچک بالای کلاه چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • سرهمی بلند دنی شابن
  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید. جنس آن بسیار نرم است و با رنگبندی شاد و دوخت خاصی که دارد راحتی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎70٬000تومان
 • مانتو دنی شابن
  مانتو دنی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودك مى باشد اين محصول براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد. دنی با قرار دادن دو رنگ آبی و قهوه ایی در کنار هم جذابیت و نشاط بیشتری را به نوزادتان میدهد .
  قیمت: ‎39٬000تومان
 • آستین بلند زیر دکمه دار دنی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار دنی شابن براى استفاده در روزهای سرد سال مناسب مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودك را تمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد.يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند ومانع آسيب به كودک مى شود . طراحی جذاب دنی و رنگبندى آبی كه با قهوهاى ست شده است ظاهرى آراسته و جذاب به كودک هديه مى دهد.
  قیمت: ‎41٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار دنی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار دنی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس آسان تر میشود. طراحی دوتیکه آبی و قهوه ای و شکل های رنگی آن کودک را با نمک تر میکند .
  قیمت: ‎40٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار دنی شابن
  ركابى زير دكمه دار دنی شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد وهم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشک مى شود همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد طراحی جذاب دنی و رنگ های متنوع حس شادی را به كودك شما هديه مىدهد.
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین بلند دنی شابن
  آستين بلند آبی رنگ دنی شابن براى گرم نگه داشتن دستان كودک در روز های سرد سال استفاده میشود ، بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد. دایناسورهای بامزه ای که روی لباس چاپ شده اند جذابیت بیشتری به این محصول داده است . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • آستین کوتاه دنی شابن
  آستين كوتاه آبی دنی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه دنی شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد .طراحى زيباى دایناسورهای رنگی روى لباس چهره با مزه تر و شادی را به كودک هديه مى دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎34٬000تومان
 • رکابی دنی شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. دایناسورهای رنگی جذابيت خاصى به اين محصول مى بخشد و چهره كودک شما را جذابتر و با نمكتر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎25٬000تومان
 • شلوار دنی شابن
  شلوار کمرکش دنی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . رنگبندی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و نشاط را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎26٬000تومان
 • شورت پادار دنی شابن
  شورت پادار دنی شابن با زمینه قهوه ای رنگ مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشك استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشك مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد . دنی با دایناسورهای رنگی بامزه ای تزیین شده که روحیه شما و کودکتان با دیدن آن شاد خواهد شد .
  قیمت: ‎21٬000تومان
 • شورت عینکی دنی شابن
  شورت عینکی دنی شابن با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎19٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2