پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • شورت عینکی ببعی شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • آستین بلند ببعی شابن
  آستين بلند ببعی شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن دستان كودك در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند و مانع آسيب رسانى به كودك مى شود. آستين بلند ببعی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودك آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی بسیار زیبا و شاد حس طراوت و شادابى را به كودك شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • دستکش ببعی شابن
  دست كش ببعی شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دست های کوچک نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند .دوخت ظريف و لطيف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودك مى شود . با استفاده از این دستکش از پوست نوزاد خود مراقبت کنید .
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • سرهمی کوتاه ببعی شابن
  سرهمی کوتاه ببعی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . رنگبندی و ببعی بامزه ی این محصول فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎57٬000تومان
 • رکابی ببعی شابن
  رکابی ببعی شابن از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى وراحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. دور یقه و حلقه آستین این لباس با نواری سرمه ای رنگ دوخته شده است. ببعی فسقلی بهمراه دوستاش گاو نارنجی و خروس آبی ظاهری بانمک تر و دوست داشتنی تر به کودک شما خواهند داد .
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • آستین بلند زیردکمه دار ببعی شابن
  آستين بلند زير دكمه دار ببعی شابن با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودك را تمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودك مى دهد. يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند . طراحی جذاب ببعی ظاهرى آراسته و جذاب به كودک هديه مى دهد.
  قیمت: ‎36٬000تومان
 • سرهمی بلند ببعی شابن
  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید. جنس آن بسیار نرم است و با رنگبندی بی نظیر و دوخت ویژه ای که دارد شیک پوشی و جذابیت را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎62٬000تومان
 • شورت پادار ببعی شابن
  شورت پادار ببعی شابن تهیه شده از مواد با کیفیت بالا برای نگهداری از پوست لطیف و حساس کودک. دارای کش نرم که پوشاندن آن را راحت میکند و ردی از کش روی پوست نمی ماند. دمپای آن با نواری سفید رنگ دوخته شده که در کنار رنگ سرمه ای جذابیت محصول را بیشتر کرده است. ببعی بامزه ی شابن یک دنیا شادی به کودک دلبندتان هدیه میدهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار ببعی شابن
  ركابى زير دكمه دار ببعی شابن بسيار پر مصرف ميباشد . در روزهاى گرم سال و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم مورد استفاده قرار میگیرد . اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودك را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشک مى شود همچنين با جنب و جوش كودك لباس نامرتب نمى شود . ببعی بامزه این لباس نوزاد شما را خواستنی تر میکند .
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • پاپوش ببعی شابن
  گرم نگه داشتن پاهاى نوزاد از كارهاى مهم وضرورى مى باشد . پاپوش نوزادى شابن علاوه بر گرم نگه داشتن ، از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. اين محصول با داشتن كش نرم ولطيف جنب و جوش و فعاليت را راحتتر مى كند و همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس نوزاد مى شود . طراحى زيبا و رنگبندى جذاب محصولات شابن حس خوبى به شما و نوزاد مى دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • آستین کوتاه ببعی شابن
  آستين كوتاه ببعی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه ببعی شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد. طراحى شاد و رنگ های زیبای روى لباس حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎29٬000تومان
 • مانتو ببعی شابن
  مانتو ببعی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودك مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودك را راحت تر مى كند مانتو ببعی شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودك مى دهد. رنگ آرامش بخش و طرح بامزه این محصول حس لطیف و ظاهری زیبا را به کودک شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎34٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)