پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه بانی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد .كلاه بانى شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتی مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد. كلاه بانى شابن با رنگبندى زيبا و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمك تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شورت پادار بانی شابن
  شورت پادار بانى شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشك استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشك مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف آن مانع آسيب به پوست حساس كودك مى شود . طراحى جذاب بانى و استفاده از رنگبندی هاى شاد حس شادى و سرزندگى را به كودك هديه مى دهد.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار بانی شابن
  ركابى زير دكمه دار بانى شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد این لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودك را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشك مى شود همچنين با جنب و جوش كودك لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودك مى دهد طراحي جذاب بانى و رنگبندى شاد حس شادابی و را به كودك شما هديه می دهد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • سرهمی بلند بانی شابن
  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید. جنس آن بسیار نرم است و با رنگبندی شاد و دوخت خاصی که دارد راحتی و زیبایی را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎73٬000تومان
 • پاپوش بانی شابن
  گرم نگه داشتن پاهاى نوزاد از كارهاى مهم وضرورى مى باشد. پاپوش نوزادى شابن علاوه بر گرم نگه داشتن، از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. اين محصول با دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس نوزاد مى شود . طراحى زيبا و رنگبندى جذاب محصولات شابن حس خوبى به شما و نوزاد مى دهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • آستین کوتاه بانی شابن
  آستين كوتاه بانى شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه بانى شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد. طراحى زيباى بانى روى لباس حس طراوت و شادابى را به كودك هديه مى دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل(فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • مانتو بانی شابن
  مانتو بانى شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودك مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودك را راحتتر مى كند مانتو بانى شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهري آراسته و زيبا به كودك مى دهد. محصولات شابن با طراحی جذاب بانى در عين خاص و شيك بودن چهره كودك را جذاب تر وبانمك تر نشان مى دهد و حس طراوت و شادابى را به كودك شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎37٬000تومان
 • دستکش بانی شابن
  دست كش نوزادى شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند همچنين با داشتن كشى نرم و لطيف حركت دادن دست را راحت تر مى كند و دوخت ظريف و لطيف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودك مى شود . رنگبندى زيباى اين محصول حس خوبى به شما و نوزاد می دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شلوار بانی شابن
  شلوار کمرکش بانی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎24٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار بانی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار بانی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند . دوخت و رنگبندی این محصول کودک دلبند شما را جذاب تر و شیک تر میکند .
  قیمت: ‎38٬000تومان
 • شورت عینکی بانی شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • آستین بلند بانی شابن
  آستين بلند بانى شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن بازوان و دستان كودك در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودك مى شود. آستين بلند بانى شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودك آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی جذاب بانى در عين خاص و شيك بودن چهره كودك را جداب تر وبانمك تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودك شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل(فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)