پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه دنی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه دنی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود .استفاده از رنگهای شاد ، شکل دایناسورهای کوچولو و داشتن دو گوش کوچک بالای کلاه چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شورت پادار دنی شابن
  شورت پادار دنی شابن با زمینه قهوه ای رنگ مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشك استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشك مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد . دنی با دایناسورهای رنگی بامزه ای تزیین شده که روحیه شما و کودکتان با دیدن آن شاد خواهد شد .
  قیمت: ‎19٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار دنی شابن
  ركابى زير دكمه دار دنی شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد وهم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشک مى شود همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد طراحی جذاب دنی و رنگ های متنوع حس شادی را به كودك شما هديه مىدهد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • سرهمی کوتاه دنی شابن
  سرهمی کوتاه دنی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . ترکیب رنگ آبی و قهوه ای که در طراحی این سرهمی بکار رفته فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎65٬000تومان
 • پاپوش دنی شابن
  پاپوش دنی شابن برای محافظت و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد مناسب بوده و جنس لطیف و دوخت ظریف آن باعث راحتی و آرامش پاهای کودک میشود بعلاوه طراحی شاد و رنگی آن بامزه گی بیشتری به پای نوزاد خواهد داد .
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • آستین کوتاه دنی شابن
  آستين كوتاه آبی دنی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه دنی شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد .طراحى زيباى دایناسورهای رنگی روى لباس چهره با مزه تر و شادی را به كودک هديه مى دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • مانتو دنی شابن
  مانتو دنی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودك مى باشد اين محصول براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد. دنی با قرار دادن دو رنگ آبی و قهوه ایی در کنار هم جذابیت و نشاط بیشتری را به نوزادتان میدهد .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • دستکش دنی شابن
  دست كش نوزادى آبی رنگ دنی شابن دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيري مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. رنگ آبی دستکش دنی به نوزاد آرامش میدهد .
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شلوار دنی شابن
  شلوار کمرکش دنی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . رنگبندی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و نشاط را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار دنی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار دنی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس آسان تر میشود. طراحی دوتیکه آبی و قهوه ای و شکل های رنگی آن کودک را با نمک تر میکند .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • شورت عینکی دنی شابن
  شورت عینکی دنی شابن با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • آستین بلند دنی شابن
  آستين بلند آبی رنگ دنی شابن براى گرم نگه داشتن دستان كودک در روز های سرد سال استفاده میشود ، بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد. دایناسورهای بامزه ای که روی لباس چاپ شده اند جذابیت بیشتری به این محصول داده است . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎32٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)