پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 17 مورد

 • کلاه گل آبرنگی شابن
  مراقبت از سر نوزاد جزء مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه گل آبرنگی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس او مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتى مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد.لبه ی گل دار و بند سرمه ای این کلاه سرخابی رنگ از خاص ترین های شابن به حساب می آید که چهره نوزاد شما را شیرین تر و بامزه تر نشان میدهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شورت پادار گل آبرنگی شابن
  شورت پادار گل آبرنگی شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشک استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . طراحى جذاب گل آبرنگی و استفاده از رنگبندی هاى شاد حس شادى و سرزندگى را به كودک هديه مى دهد.
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  ركابى زير دكمه دار گل آبرنگی شابن بسيار پر مصرف ميباشد هم مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال استفاده كرد و هم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد. دكمه های زير لباس تعویض پوشک را برای شما آسان میکند همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد طراحی و رنگبندى شاد و جذاب گل آبرنگی حس سرزندگی به شما و کودکتان میدهد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • سرهمی کوتاه گل آبرنگی شابن
  سرهمی کوتاه گل آبرنگی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . رنگ سرخابی و گلهای آبی و قرمزی که در طراحی این سرهمی بکار رفته فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎60٬000تومان
 • پاپوش گل آبرنگی شابن
  گرم نگه داشتن پاهاى نوزاد از كارهاى مهم وضرورى مى باشد .پاپوش گل آبرنگی شابن علاوه بر گرم نگه داشتن از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. اين محصول با داشتن كش نرم ولطيف جنب و جوش و فعاليت را راحتتر مى كند و رد كش برروى پوست نمى ماند و همچنين دوخت ظريف و لطیف مانع آسيب به پوست حساس نوزاد مى شود . طراحى زيبا و رنگبندى جذاب محصولات شابن حس خوبى به شما و نوزاد مى دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • آستین کوتاه گل آبرنگی شابن
  آستين كوتاه گل آبرنگی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند. گل آبرنگی سرخابی شابن بسیار نرم و لطیف است و با طراحی زیبا چهره کودک دلبندتان را شادتر و دوست داشتنی تر میکند. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎29٬000تومان
 • مانتو گل آبرنگی شابن
  مانتو گل آبرنگی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودک مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد.محصولات شابن با طراحی جذاب گل آبرنگی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبا نمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎33٬000تومان
 • دستکش گل آبرنگی شابن
  دستكش نوزادى شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . رنگ سرخابی اين محصول حس خوبى به شما و نوزاد مي دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شلوار گل آبرنگی شابن
  شلوار کمرکش گل آبرنگی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . این محصول با گل های رنگی شادی و طراوت را به شما و کودک دلبندتان هدیه میدهد .
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار گل آبرنگی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند. ترکیب رنگ سرخابی و سرمه ای جلوه زیبایی به این محصول داده است. گل آبرنگی شابن چهره کودک گل شما را شاداب تر و دوست داشتنی تر میکند .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • سرهمی بلند چین چینی شابن
  سرهمی بلند چین چینی شابن دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند . رنگ صورتی ملیح و آرامش بخش این محصول شادی و راحتی را به دختر دلبند شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎73٬000تومان
 • شورت عینکی گل آبرنگی شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای استفاده زیر لباس و محکم تر نگه داشتن پوشک است. طراحی و رنگبندی این محصول راحتی و زیبایی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎16٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)