پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • دستکش هواپیما شابن
  دست كش نوزادى شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف و لطيف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . رنگ سفید اين محصول حس آرامش به شما و نوزاد مي دهد
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • رکابی هواپیما شابن
  از لباس هاى نرم و لطيف و پر كاربرد مى باشد كه هم به تنهايی و هم زير لباس گرم قابل استفاده است . بسيار مناسب براى استفاده هنگام بازى و راحتى مى باشد و به كودک احساس راحتى مى دهد. رنگ آبی با هواپیمای نارنجی این محصول چهره كودک شما را جذابتر و با نمكتر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار هواپیما شابن
  ركابى زير دكمه دار هواپیما شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايی در روزهاى گرم سال استفاده كرد وهم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد. هواپیمای این محصول در آسمان آبی رنگ پرواز میکند تا جذابیت و نشاط کودک شما را بیشتر کند.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • سرهمی کوتاه هواپیما شابن
  سرهمی کوتاه هواپیما شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . ترکیب رنگ آبی و سفید با عکس هواپیماهای بامزه که در طراحی این سرهمی بکار رفته فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  قیمت: ‎65٬000تومان
 • شورت عینکی هواپیما شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و رنگ این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • آستین کوتاه هواپیما شابن
  آستين كوتاه هواپیما شابن براى استفاده در روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه هواپیما شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان است. هواپیمای شابن با رنگبندی زیبا چهره کودک را بانمک تر میکند. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
 • مانتو هواپیما شابن
  مانتو هواپیما شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس كودک مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند مانتو هواپیما شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد.محصولات شابن با طراحی جذاب هواپیما در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • پیشبند هواپیما شابن
  پیشبند آبی رنگ هواپیما شابن برای تمیز نگه داشتن لباس کودک هنگام غذا خوردن استفاده میشود .اين محصول نرم و لطيف مى باشد و تعويض آن بسيار آسان است. بستن این پیشبند چهره کودک را با نمک تر میکند .
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • کلاه هواپیما شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه طرح هواپیما شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. کلاه هواپیما با داشتن دو گوش با مزه و رنگبندی شاد چهره کودک را جذاب تر نشان میدهد .
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار هواپیما شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار هواپیما شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند . دوخت و رنگبندی این محصول کودک دلبند شما را جذاب تر و شیک تر میکند.
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • شلوار هواپیما شابن
  شلوار کمرکش هواپیما شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . هواپیمای نارنجی این شلوار آبی رنگ شادی ،راحتی و جذابیت را برای کودک شما می آورد .
  قیمت: ‎23٬000تومان
 • آستین بلند هواپیما شابن
  آستین بلند هواپیما شابن دست و بازوی کودک را گرم نگه میدارد و نوع یقه آن موقع پوشاندن لباس آسیب و فشاری به سر کودک وارد نخواهد کرد. هواپیما شابن لطافت و آرامش را با جنس خود و زیبای و جذابیت را با رنگبندی و طراحی خاص به کودک دلبند شما هدیه میدهد . توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎32٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)