پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 17 مورد

 • کلاه خرس پسرانه شابن
  نوزادان در ماه های اول تولد پوست ظریف و بافت استخوانی بسیار نرمی دارند. سر نوزاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین استفاده از پوشش های مناسب که در سرما و گرما از پوست لطیف کودکان محافظت کند بسیار توصیه می شود. کلاه خرس پسرانه شابن با رنگ آمیزی آبی و سبز تهیه شده از پنبه 100% راحتی و زیبایی را به کودک هدیه میدهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • شورت عینکی خرس پسرانه شابن
  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. مناسب برای زیر لباس و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • رکابی زیردکمه دار خرس پسرانه شابن
  این لباس پسرانه با رنگ آمیزی آبی ، زرد و سبز مناسب پوست حساس و لطیف نوزاد می باشد و هیچ گونه حساسیتی برای نوزادان ایجاد نمی کند. این لباس راحت و خنک بعلت داشتن دکمه های زیر لباس تعویض پوشک و لباس را راحت تر می کند.خرس پسر شابن یک انتخاب شایسته و برتر است.
  قیمت: ‎37٬000تومان
 • سرهمی کوتاه خرس پسرانه شابن
  دکمه های سرتاسری سرهمی کوتاه خرس شابن پوشاندن لباس و همچنین تعویض پوشک نوزاد را راحتتر می کند. پدر مادرهای خوش سلیقه ی امروزی دنبال کارهای شیک و جذاب برای کودکان خود هستند. خرس مهربان و خندان پسرانه شابن با رنگ آمیزی شاد سبز و زرد کودک دلبند شما را شیک تر و خاص تر خواهد کرد.
  قیمت: ‎67٬000تومان
 • پاپوش خرس پسرانه شابن
  برای پوشش پاهای نوزادان و کودکانی که هنوز راه نمی روند بهترین گزینه جوراب و پاپوش است. پاپوش باید انعطاف پذیر باشد تا موجب شکل گیری پای نوزاد نشود. جنس لطیف پنبه ای پاپوش خرس پسرانه شابن علاوه بر محافظت از پاهای کودک حس آرامش و راحتی را به او هدیه می دهد.
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • آستین کوتاه خرس پسرانه شابن
  رنگ سبز و خرس بامزه این لباس نوزاد شما را دوست داشتنی تر می کند. این محصول دارای ساخت فوق العاده نرم است و نوزاد شما هنگام استفاده از آن احساس راحتی خواهد داشت. طراحی زیبا و رنگ سبز این لباس آرامش و نشاط را به کودک دلبند شما هدیه می دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • مانتو خرس پسرانه شابن
  مانتو خرس پسرانه شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد . .اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند. رنگ سبز و زرد این محصول حس آرامش و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎41٬000تومان
 • دستکش خرس پسرانه شابن
  دست كش نوزادى شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف و لطيف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . رنگ سبز آن پاکی و لطافت دستان نوزاد را بیشتر میکند .
  قیمت: ‎11٬000تومان
 • شورت پادار خرس پسرانه شابن
  شورت پادار خرس پسرانه شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد. باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود. دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. رنگ آمیزی شاد و خرس های بانمک و مهربان این محصول کودک را جذابتر و دوست داشتنی تر می کند.
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • آستین کوتاه زیردکمه دار خرس پسرانه شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار خرس شابن پهلوهای نوزاد را گرم نگه می دارد و بعلت داشتن دکمه های زیر لباس عوض کردن پوشک را برای شما راحت تر می کند و بدلیل ثابت ماندن در تن به هنگام تحرک کودک نامرتب نمی شود. خرس مهربان با لبخندی شیرین فرزند شما را جذاب تر و دوست داشتنی تر خواهد کرد.
  قیمت: ‎42٬000تومان
 • شلوار تدی پسرانه شابن
  شلوار تدی پسرانه شابن با طراحی جدید و متفاوت یکی از جذاب ترین محصولات شابن بشمار می رود . دوخت دو تیکه ی این شلوار و خرس بانمک خوابی که در پشت شلوار وجود دارد باعث می شود کودک ظاهری جذاب تر و دوست داشتنی تر داشته باشد .
  قیمت: ‎27٬000تومان
 • شلوار خرس پسرانه شابن
  شلوار کمرکش خرس شابن به خاطر جنس پنبه ای و دوخت نرم و ظریف برای راحتی و پوشیدن در خانه طراحی شده است. انتخاب مناسبی برای پسر بچه های پر جنب و جوش است بی آنکه نگران بهم ریختن تعادل دمایی بدن آنها باشید. این محصول با رنگ آمیزی شاد آبی ، زرد و سفید نشاط و شادمانی را به کودک هدیه می دهد.
  قیمت: ‎27٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)