پوشاک

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه پیشی شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه پیشی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتى مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد. كلاه پیشی شابن با رنگبندى زيبا و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • شورت پادار پیشی شابن
  شورت پادار پیشی شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشک استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود .اين محصول هم به تنهايی و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. طرح و رنگ این محصول آرامش و زیبایی را به کودک شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎18٬000تومان
 • رکابی زیردکمه دار پیشی شابن
  ركابى زير دكمه دار پیشی شابن بسيار پر مصرف ميباشد زيرا به دو منظور استفاده مى شود مى توان به تنهايى در روزهاى گرم سال وهم به عنوان زير پوش زير لباس گرم استفاده كرد اين لباس با داشتن دكمه هايى زير لباس پهلوهاى كودک را گرم نگه مى دارد وباعث ثابت ماندن پوشک مى شود همچنين با جنب و جوش كودک لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودک مى دهد. پیشی بانمک و رنگ صورتی این لباس چهره کودک شما را دوست داشتنی تر میکند .
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • سرهمی کوتاه پیشی شابن
  سرهمی کوتاه پیشی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی درسرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد. طراحی و رنگبندی این محصول چهره کودک شما را بانمک تر و جذاب تر نشان میدهد .
  قیمت: ‎57٬000تومان
 • پاپوش پیشی شابن
  گرم نگه داشتن پاهاى نوزاد از كارهاى مهم وضرورى مى باشد. پاپوش نوزادى شابن علاوه بر گرم نگه داشتن از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. اين محصول با داشتن كش نرم و لطيف جنب و جوش و فعاليت را راحتتر مى كند و رد كش برروى پوست نمى ماند و همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس نوزاد مى شود . طراحى زيبا و رنگبندى جذاب محصولات شابن حس خوبى به شما و نوزاد مى دهد
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • آستین کوتاه پیشی شابن
  آستين كوتاه صورتی پیشی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند. پیشی ملوس این محصول ظاهری جذاب تر و شیرین تر به کودک دلبند شما میدهد . توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎29٬000تومان
 • مانتو پیشی شابن
  مانتو پیشی شابن با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند. مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به كودک مى دهد.محصولات شابن با طراحی جذاب پیشی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد و حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎34٬000تومان
 • دستکش پیشی شابن
  دستكش پیشی شابن دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيري مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . رنگ صورتی اين محصول دستان کوچک نوزاد را زیباتر میکند.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • شلوار پیشی شابن
  شلوار کمرکش پیشی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف کودک مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • آستین کوتاه زیردکمه دار پیشی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار پیشی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند. ترکیب رنگ صورتی و طوسی با پیشی سفید خط خطی ، این محصول را فانتزی و خاص کرده است که باعث شیک تر و زیبا تر شدن کودک شما میشود .
  قیمت: ‎35٬000تومان
 • شورت عینکی پیشی شابن
  شورت عینکی پیشی شابن با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . خط های راه راه صورتی در زمینه طوسی زیبایی و جذابیت را به پوشش فرزند شما خواهد داد .
  قیمت: ‎17٬000تومان
 • آستین بلند پیشی شابن
  آستين بلند پیشی شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن بازوان ودستان كودک در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودک مى شود. آستين بلند پیشی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی جذاب پیشی خط خطی در عين خاص و شيک بودن چهره كودک را جذاب تر وبانمک تر نشان مى دهد وحس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  قیمت: ‎30٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2

جدیدترین محصولات (پوشاک)

محبوبترین محصولات (پوشاک)

پرفروش ترین محصولات (پوشاک)