راحتی و لباس زیر

موارد 1 تا 12 از مجموع 16 مورد

 • کلاه ملودی شابن
  كلاه ملودی شابن برای محافظت و گرم نگه داشتن سر نوزاد استفاده میشود. جنس آن بسیار نرم و لطیف و دوخت ظریفی دارد. کلاه سفید ملودی معصومیت و پاکی چهره نوزاد شما را بیشتر میکند .
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • شورت پادار ملودی شابن
  شورت پادار ملودی شابن مناسب براى نوزادان يا كودكان با سن كم مى باشد در اين سن كودكان از پوشک استفاده مى كنند و شورت پادار باعث ثابت نگه داشتن پوشک مى شود .اين محصول هم به تنهايی قابل استفاده است و هم براى استفاده زير لباس مناسب مى باشد همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود. موش کوچک روی این محصول در عین سادگی بامزه گی خاصی به آن داده است .
  قیمت: ‎16٬000تومان
 • رکابی زیر دکمه دار ملودی شابن
  رکابی زیر دکمه دار ملودی شابن تنها با رنگ سفید جنسی نرم و لطیف مناسب برای فصل گرم است. تعویض پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس راحت تر است و باعث مشود ظاهر کودک آراسته بماند. سفیدی محصولات ملودی شابن پاکی و آرامش نوزاد را بیشتر میکند .
  قیمت: ‎28٬000تومان
 • سرهمی کوتاه ملودی شابن
  سرهمی کوتاه ملودی یکی از پرکاربردترین لباس نوزاد است. با داشتن دکمه های سرتاسری پوشاندن آن راحت تر میشود. با این نوع سرهمی بدن نوزاد کاملا پوشیده و گرم میماند همچنین ظاهری آراسته دارد. رنگ سفید و لطافت پارچه آن آرامش و راحتی را به کودک شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • پاپوش ملودی شابن
  پاپوش ملودی شابن با رنگ سفید و جنس نرم و لطیف برای گرم نگه داشتن پاهای نوزاد استفاده میشود. این پاپوش دارای کش نرم و ظریف است و ردی روی پوست حساس نوزاد نمی ماند. پاهای کوچک نوزاد خود را پاپوش ملودی بامزه تر کنید .
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • آستین کوتاه ملودی شابن
  آستين كوتاه ملودی شابن مناسب براى استفاده در منزل ویا زیر لباس مى باشد . اين محصول با داشتن يقه فرشته اى پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه ملودی شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد وسفیدی آن به کودک آرامش میدهد .
  قیمت: ‎26٬000تومان
 • مانتو ملودی شابن
  مانتو ملودی شابن از پر كاربردترين تكه هاى لباس نوزاد مى باشد اين محصول با داشتن دكمه هايی جلوى لباس پوشاندن لباس كودک را راحتتر مى كند مانتو ملودی شابن مناسب براى پوشاندن روى ركابى و آستين كوتاه به منظور گرم نگه داشتن بيشتر است و همچنين ظاهری آراسته و زيبا به نوزاد مى دهد. سفیدی محصولات ملودی شابن حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد.
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • دستکش ملودی شابن
  دستكش نوزادى شابن از وسايل ضرورى نوزاد مى باشد اين محصول دستان نوزاد را گرم نگه مى دارد و از برخورد ناخن با صورت و بدن جلو گيری مى كند همچنين با داشتن كشى نرم ولطيف حركت دادن دست را راحتتر مى كند و دوخت ظريف اين محصول مانع آسيب به پوست حساس كودک مى شود . سفیدی دستکش ملودی به دست های کوچک نوزاد آرامش می بخشد .
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • شلوار ملودی شابن
  شلوار ملودی شابن بسیار نرم و راحت برای پوشش کامل و گرم نگه داشتن پاهای نوزاد همچنین محافظت از پوست حساس و لطیف نوزاد مورد استفاده می باشد . طراحی زیبای این محصول و جنس نرم پارچه آن راحتی و ظاهری مرتب را به فرزند عزیز شما هدیه می دهد .
  قیمت: ‎20٬000تومان
 • آستین کوتاه زیر دکمه دار ملودی شابن
  آستین کوتاه زیر دکمه دار ملودی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند . طراحی شاد این محصول کودک دلبند شما را جذاب تر و شیک تر میکند
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • شورت عینکی ملودی شابن
  شورت عینکی ملودی شابن با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند.مناسب برای زیر لباس نوزاد است و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه میدهد.
  قیمت: ‎15٬000تومان
 • آستین بلند ملودی شابن
  آستين بلند ملودی شابن بازوان ودستان نوزاد را گرم نگه داشته و همچنين يقه گرد آن پوشاندن لباس را راحت تر مى كند ومانع آسيب رسانى به كودک مى شود. آستين بلند ملودی بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودک آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد. رنگ سفید و طرح جالب این محصول آرامش و خاص بودن را به نوزاد شما هدیه میدهد .
  قیمت: ‎27٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2