شیشه شیر دکتر براونز Dr Brown's پیرکس 125 میلی لیتری

Dr Brown's 125ml Glass Baby Bottle

کد: 8pa-30000

شیشه شیرهای دکتر براونز همانند شیردهی توسط خود مادر هستند که به نوزاد حس آرامش و راحتی در حین تغذیه می دهد. این شیشه شیرها با جریان طبیعی و استاندارد و سیستم تهویه خلاقانه باعث کاهش دل درد ، استفراغ و گاز معده می شوند. شیشه ی دکتر براون تنها حافظ مواد مغذی درون شیر می باشد.
قیمت: ‎62٬500تومان

وضعیت: ناموجود

شابن

توضیحات

شیشه‌ شیر برند دکتر‌براونز از جنس پیرکس بوده و دارای سری گرد سیلیکونی است. طراحی این سرشیشه‌ به این منظور صورت گرفته تا نوزاد هیچ‌گونه تفاوتی بین آن و سینه مادر احساس نکند. شیشه پیرکس برای مادرانی که علاقه به این جنس دارند، هم حسن به حساب می‌آید و هم تا حدی آن‌ها را نگران می‌کند. نگرانی آن‌ها از بابت شکستن و آسیب به کودکشان است که این موضوع با پوشاندن کاور‌ی که مخصوص همین شیشه‌ طراحی شده است کاملا از بین می‌رود. لازم به ذکر است کاور این شیشه‌ به طور مجزا از شیشه‌ ارائه می‌شود. همچنین جنس بدنه این شیشه‌‌ به‌گونه‌ای است که مواد مغذی شیر را تا 20 دقیقه در خود حفظ می‌کند و مانع از جذب این ویتامین‌ها و مواد مفید به بدنه شیشه می‌شود. شیشه‌‌‌ دکتر‌براونز یک تفاوت عمده با سایر شیشه‌ها دارد. در این شیشه‌ یک لوله آنتی‌کولیک قرار داده شده است که از نفخ و کولیک معده جلوگیری می‌کند، با وجود این لوله احتمال هرگونه دل‌درد و نفخ در نوزاد به حداقل می‌رسد. نکته قابل توجه در این شیشه‌‌ تغذیه طولانی‌تر نوزاد است. تمامی محصولات برند «دکتر براونز» از جمله این شیشه‌ شیر‌ بدون ماده‌ مضر BPA می باشد .

- سیستم منحصر به فرد دریچه داخلی جلوگیری ورود هوا

- تغذیه راحت و بدون نفخ

- کاهش دهنده استفراغ

- کاملا شبیه تغذیه با شیر مادر

 

درباره شیشه شیرهای دکتر براونز

شیشه شیرهای دکتر براونز تنها حافظ مواد مغذی درون شیر هستند. سیستم تهویه ی موجود در شیشه هوا را از شیر جدا می کند و این امر سبب نگهداری ویتامین های ضروری مانند ویتامین A ،C  وE می شود همچنین باعث کاهش مشکلات تغذیه ای مانند دل درد (کولیک) ، استفراغ ، آروغ و گاز معده می شود. فاقد BPA(بیسفنول A) PVC ، سرب و فنالئین(رنگ های مصنوعی) می باشد . شیشه شیرهای دکتر براون با جریان طبیعی و استاندارد و سیستم تهویه ی خلاقانه ، یک تجربه ی فوق العاده ی تغذیه به مادر و نوزاد می دهد. شیشه شیرهای دکتر براون برای راحتی نوزاد شما از یک سیستم تهویه ی دو تیکه ای مختص به خود استفاده می کند. این سیستم به وجود آورنده ی یک گردش مثبت فشار و بدون هوا می باشد که مشابه شیردهی توسط خود مادر است. سیستم تهویه ی داخلی حباب های هوا را از شیر مادر یا شیر خشک جدا کرده که این امر منجر به کاهش مشکلات تغذیه ای نوزادان از جمله دل درد ، استفراغ ، آروغ و گاز معده می شود. شیشه های دکتر براون کاملا فاقد PVC ، BPA ، سرب و فنالئین (رنگ های مصنوعی) می باشند.

مطالعه ی تغذیه ای دکتر براونز

مطالعات جدید حاکی از کاهش ویتامین های A ،C  وE در طول زمان 20 دقیقه ای شیردهی می باشد . این سه ماده مغذی برای نوزادان در طول زمان شیردهی تماما کاهش می یابد. نتایج مطالعات اخیر رابطه ی مستقیم هوای درون شیشه را با طراحی خود شیشه و کاهش این ویتامین ها را نشان می دهد.

چگونگی انجام مطالعه

مطالعه ی << تحلیل مقایسه ای رتینول ، اسید اسکوربیک و آلفاتوکوفرول در شیر در سیستم های تهویه ای مختلف>> در دانشگاه نوادا انجام گرفته است. شیشه شیر با هدف مطالعه ی تغییرات سطح مواد مغذی در بازه 20 دقیقه ای تغذیه ی نوزاد طراحی و به کار گرفته شد. شیر مادر و شیر خشک در شیشه های دارای سیستم تهویه و فاقد سیستم تهویه مورد آزمایش قرار گرفتند . هدف از این تحقیق بررسی میزان مواد مغذی درون شیر در هنگام تغذیه ی نوزادان توسط 7 نوع شیشه شیر موجود در بازار از جمله دکتر براون بود . هدف اصلی این آزمایش تاثیر وجود هوا در شیشه بر روی مواد مغذی درون شیر بود. تنها حافظ مواد مغذی درون شیر ، شیشه ی دکتر براون بود.

چرا شیشه های دکتر براونز مواد مغذی را حفظ می کنند ؟

قابلیت نگهداری مواد مغذی در شیشه ی شیر با طراحی شیشه رابطه ی مستقیم دارد. هنگامی که ویتامین C که عامل شناخته شده برای جلوگیری از اکسیداسیون مواد است به میزان معینی کاهش می یابد ویتامین A و E نیز شروع به کاهش می کنند. شیشه های استفاده شده در این مطالعه باهم تفاوت داشتند. این تفاوت در نحوه ی جا بجایی هوا در شیشه ی در هنگام خروج شیر از سر شیشه بود. تنها شیشه ی دکتر براون دارای یک سیستم گردشی بود که به هوا اجازه ی جابجایی در شیشه را میداد تا از ورود به درون شیر جلوگیری کند و شیر بدون داشتن حباب هوا از سر شیشه خارج شود. شیر موجود در شیشه های دیگر دارای حباب های بیشتری بودند و در نتیجه سطح کمتری از ویتامین مذکور داشتند.

سیستم گردش داخلی

شیشه های دکتر براون دارای یک سیستم گردشی دو تیکه ای می باشند که مشابه شیشه های دیگر عمل نمی کنند. هوای وارد شده از سر بطری مستقیما به درون سیستم گردشی وارد میشوند . هوا از درون لوله ی تهویه عبور می کند ، از شیر رد میشود و به انتهای شیشه میرود. سیستم تهویه از ورود هوا به شیر ، فشار خلا و از بین رفتن سر پستانک جلوگیری می کند. نوزاد به راحتی هر چه تمامتر تغذیه می کند ، شیر به راحتی از شیشه و سر پستانک عبور می کند ، درست همانند شیر خوردن از سینه ی مادر.

 

 

 

مشخصات

برند دکتر براونز
رده سنی +0 ماه (Level 1)
سری قابل تعویض بلی
نوع سری (‌نیپل) سری استاندارد
جنس سری ( نیپل) سیلیکونی
حجم 125 میلی لیتر
ویژگی ها آنتی کولیک (‌ضد نفخ), بدون BPA (بیسفنول), بدون PVC, نگهدارنده ی وینامین های مایعات
جنس شیشه (‌پیرکس)
قابل استفاده در مایکروفر خیر
شست و شو با ماشین ظرفشویی خیر
محتویات بسته 1 عدد شیشه شیر پیرکس - 2 عدد سری نیپل Level 1 - برس شست و شو شیشه
ساخت کشور آمریکا

روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران هشت پا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های سامان  در سایت هشت پا، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

2- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، سایت هشت پا این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

نظر کاربران فروشگاه
 • 1 نفر از کاربران این نظر را مفید دانستند

  در کل ازش راضی ام

  من این شیشه رو دارم و ازش راضی ام
  فقط شستشوی اون سخته
  و خیلی گرونتر خریدم
  من دوقلو دارم و دوتاش رو ۳۰۰ت خریدم
  چرا اینقدر اختلاف قیمت اخه

  توسط در

  پاسخ به نظر
  آیا این نظر مفید بود؟

برچسب‌های محصول

یک برچسب به این محصول اضافه کنید تا در مراجعات بعدی این محصول را داشته باشید.

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.