اسباب بازی

موارد 1 تا 12 از مجموع 76 مورد

 • ماهیگیر قلاب تولوtolo
  ماهی گیر و قلاب تولو با سه ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد ، یک کرم آهنربایی و قلاب است . ماهیگیر تولو از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد .قلاب ماهیگیری دارای یک کرم بامزه آهن ربایی است که ماهی های داخل آب را به خود جذب می کند هر سه ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند و قلاب قابلیت جمع شدن دارد . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان و خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎110٬000تومان
 • مزرعه ff تولو tolo
  با مزرعه زیبای تولو به کودکتان اجازه دهید با جابه جایی نرده ها و حیوانات قسمتهای صدادار و قابل حرکت اسباب بازی را یاد بگیرند . این اسباب بازی با رنگ های شاد باعث شناخت حیوانات و رنگ ها میشود .
  قیمت: ‎130٬000تومان
 • اردک وان تولو tolo
  این اردک دوست داشتنی با رایحه خوبی که داره میتونه حمام رفتن رو برای کودک شما لذت بخش تر کند .
  قیمت: ‎28٬000تومان
 • دلقک پازل حلقه ای تولو tolo
  این اسباب بازی تولو باعث همکاری دست و چشم کودک میشود و حواس شنوایی و لامسه کودک را تقویت میکند .با صداها و رنگهای مختلفی که این پازل حلقه ای دارد باعث اشتیاق بیشتر کودک به بازی با آن میشود .
  قیمت: ‎140٬000تومان
 • ماشین آمبولانس تولو tolo
  ماشین آمبولانس تولو دارای یک پرستار بامزه و متحرک است . این اسباب بازی باعث آشنایی کودک با کار پرستاری می شود و به تقویت قوه تخیل کودک کمک میکند . این ماشین صدا دار از جمله ماشین هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند.
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • جغجغه پیانویی تولو tolo
  جغجغه پیانویی تولو با طراحی زیبا ، رنگ آمیزی شاد و صدای جغجغه ای است این توپ رنگی صدا دار را میتوان در حمام هم استفاده کرد و تصاویر ماه و ستاره های روی آن باعث سرگرمی کودک میشود و همچنین به تقویت در حس لمس ، شنوایی ، مهارت گرفتن و رنگ شناسی به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎65٬000تومان
 • تلویزیون موزیکال تولو tolo
  تلویزیون موزیکال تولو دارای صفحه متحرک ، ملودی های لذت بخش و یک چرتکه کوچک است . دسته بالای آن حمل و جا به جایی را برای کودک آسان کرده و قابلیت نصب بر روی تخت کودک را دارد این اسباب بازی باعث تقویت در دست گرفتن اشیا ، حس شنوایی و قوه تخیل ورنگ شناسی میشود با پخش موسیقی یک سرگرمی مناسب برای کودک به شمار می آید .
  قیمت: ‎157٬000تومان
 • تراکتور شخم مزرعه 2014 تولو tolo
  تراکتور شخم مزرعه تولو به همراه یک کارگر ساختمانی بانمک و یک تراکتور رنگی زیبا است . کارگر ساختمانی را فشار دهید تا صدای او را بشنوید و ببینید چگونه حرکت می کند . بوق را فشار دهید و ببینید که چگونه چراغ ها فلش می زنند و چرخ ها با قابلیت جدا شدن از تراکتور هستند .این اسباب بازی تولویی در تقویت حس لامسه ، حس شنوایی و قدرت تشخیص رنگ ها به کودک کمک می کند .
  قیمت: ‎380٬000تومان
 • راک اند رول تولوtolo
  راک اند رول تولو با طراحی زیبا ، رنگ آمیزی شاد و صدای جغجغه ای است این اسباب بازی با دو توپ رنگی کوچک درون آن باعث سرگرمی کودک میشود و همچنین به تقویت در حس لمس ، شنوایی ، مهارت گرفتن و رنگ شناسی به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎65٬000تومان
 • پازل رول قفس زردتولو tolo
  پازل رول قفس تولو به همراه شش قطعه اشکال هندسی ، درپوش های بازشو ، برای دسترسی آسان و سريع به اشکال ، ۳ جورساز در انتها كه می توان از آن برای جورچين يا مطابقت رنگ ها توسط كودكان استفاده كرد.شکل ها هر کدام دارای صدای متفاوت است و کودک پس از قرار دادن آنها در جای خود می تواند براحتی اشکال را از قفس در بیاورد. این اسباب بازی سرگرمی جالبی برای کودک است و می تواند باعث تقویت مهارت های دست ورزی ، شناخت اشکال ، شنوایی و رنگ شناسی به کودک کمک کند .
  قیمت: ‎155٬000تومان
 • علائم راهنمایی تولو tolo (اسباب بازی)
  این بسته آموزشی تولو شامل یک چراغ راهنما و شیش علائم راهنمایی رانندگی است . این اسباب بازی باعث میشود کودک شما از همان ابتدا با مفاهیم و قانون های رانندگی آشنا شود . این بسته علاوه بر آموزش و سرگرمی باعث تقویت مهارتهای حرکتی ، حس لمس و صدا در کودک میشود .
  قیمت: ‎130٬000تومان
 • توپ تولو 2016 tolo
  توپ 2016 تولو دارای یک دستیگره برای راحتی در گرفتن آن برای کودک است . دستگیره آن را بکشید تا توپ به چرخش دراید . دکمه سفید آن صدا دار است این توپ رنگی باعث هیجان کودک شده و همچنین به تقویت در مهارت لمس و گرفتن ، قوه تخیل و رنگ شناسی به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎101٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

جدیدترین محصولات (اسباب بازی)

محبوبترین محصولات (اسباب بازی)

پرفروش ترین محصولات (اسباب بازی)