اسباب بازی های گوناگون

موارد 1 تا 12 از مجموع 168 مورد

 • میمون مفصلی تولو tolo
  میمون مفصلی تولو با ظاهری بامزه و رنگی دارای دست و پاهای قابل چرخش است و قابل اتصال به لب تخت و کالسکه کودک است این اسباب بازی جذاب باعث تقویت مهارت های حرکتی کودک . کمک به بالا بردن توانایی های حرکتی و گرفتن اشیاء می شود .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • ست کوه تولوtolo
  ست کوه تولو به همراه یک آدمک بامزه ،دو دایناسور دوست داشتنی ، دو درخت ، یک کوه بزرگ و یک گل زیبا است . کودک با جابه جا کردن قطعات و گزاشتن آنها در جاهای مختلف میتواند ساعتها سرگرم و به مهارتهای دست ورزی دست یابد . این اسباب بازی میتواند بر تقویت قوه تخیل ، قدرت لمس و گرفتن اشیا ، شنوایی و شناخت حیوانات موثر باشد .
  قیمت: ‎385٬000تومان
 • ست ایگلو تولوtolo
  ست ایگلوی تولو شامل یک دختر اسکیمویی ، یک سگ هاسکی ، یک صندلی و یک کلبه اسکیمویی است . کلبه از پنج تیکه آهنربایی تشکیل شده است که کودک با جا به جایی قطعات میتواند شکل دلخواه خود را به آن بدهد .این اسباب بازی علاوه بر اینکه یک بازی سرگرم کننده و جالب برای کودک است میتواند در تقویت قوه تخیل ، دست ورزی ، قدرت لمس اشیا به کودک کمک کند .
  قیمت: ‎250٬000تومان
 • اسکیموی یخی تولو tolo
  اسکیموی یخی تولو به همراه یک آدمک اسکیمویی بامزه ، سورتمه و سگ هاسکی زیبا است . آدمک اسکیمویی قابل جدا شدن از سورتمه است .این اسباب بازی صدا دار است و کودک میتواند دست و پاهای آدمک را تکان دهد و با یک تکان کوچک سورتمه سُر میخورد و حرکت میکند و باعث سرگمی کودک میشود . اسکیموی تولو میتواند در تقویت مهارت گرفتن اشیا ، لمس ، شنوایی ، رنگ شناسی به کودک شما کمک میکند.
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • بولینگ حیوانات تولو tolo
  بولینگ حیوانات تولو شامل شیش حیوان بامزه رنگی و یک توپ کوچک است . عروسک ها را میتوانید از کمر جدا کرده و آنها را درون یکدیگر قرار دهید و پنهان کنید تا فضای کمتری نیز بگیرند . این اسباب بازی میتواند بر روی تقویت هوش ، علت یابی ، حل مسئله و هماهنگی حرکات دست و رنگ شناسی تاثیر مثبت بگذارد .
  قیمت: ‎170٬000تومان
 • بازی رنگین کمان تولو tolo
  بازی رنگین کمان تولو که شامل هفت قطعه رنگی با اشکال و رنگ بندی شاد و زیبا است این اسباب بازی را میتوان در حمام و ساحل استفاده کرد . کودک به راحتی میتونه قطعات رو باز و بسته و رنگ بندی آن را جابه جا کند .با بازی رنگین کمان میتونید هم مفهوم رنگ ها ، اشکال کوچک و بزرگ و هم به تقویت دست ورزی کودک خود کمک کنید .
  قیمت: ‎85٬000تومان
 • بازی رنگین کمان چند تکه تولو tolo
  بازی رنگین کمان چند تکه تولو که شامل چهار قطعه رنگی و یک چرخ آبی با اشکال و رنگ بندی شاد و زیبا است این اسباب بازی را میتوان در حمام ، استخر و ساحل استفاده کرد . کودک به راحتی میتواند قطعات رو باز و بسته و رنگ بندی آن را جابه جا کند .از قسمت بالای آن آب ریخته میشود و از سوراخ های انتهای آخرین ظرف خارج میشود با بازی رنگین کمان میتونید هم مفهوم رنگ ها ، اشکال کوچک و بزرگ و هم به تقویت دست ورزی کودک خود کمک کنید .
  قیمت: ‎77٬000تومان
 • سورتمه تولو tolo
  سورتمه تولو دارای یک اسب دوست داشتنی با پاهای چرخ دار است . کودک با کشیدن بند این اسب به دنبال خود سر اسب به حرکت در می آید. این اسباب بازی میتواند برای کودک بسیار سرگرم کننده و جالب است .
  قیمت: ‎108٬000تومان
 • پاپی جهشی تولو tolo
  پاپی جهشی تولو به همراه دو سگ با نمک و یک خانه کوچک با رنگ آمیز شاد است . با فشار دادن دکمه سبز بالای آن یکی از سگ ها به بیرون میپرد و با چرخاندن صفحه پشت خانه سگ دوم به بیرون میپرد . سطح آینه ای آن باعث جلب توجه کودک می شود . این اسباب بازی میتواند در تقویت حس لمس و گرفتن اشیا ، شناخت حیوانات ، رنگ شناسی و شنوایی به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎115٬000تومان
 • ست استراحت تولو tolo
  ست استراحت تولو دارای یک عروسک دختر بامزه ، یک میز و صندلی است . دست و پاهای عروسک متحرک است . با فشار دادن سر عروسک صدای آن را خواهید شنید . این اسباب بازی صدا دار علاوه بر تقویت شنوایی کودک به قوه تخیل و رنگ شناسی کودک کمک میکند .
  قیمت: ‎100٬000تومان
 • کارگر ویبره تولو tolo
  کارگر ویبره تولو دارای یک آدمک بامزس است که دست و پاهایش را میتوانید تکان دهید آدمک قابل جدا شدن از پایه است . با کشیدن بند روی مته اسباب بازی شروع به کار کردن میکند . با صدا و رنگ آمیزی بامزه ای که دارد باعث ایجاد هیجان ، آشنایی با مشاغل ، تشخیص صدا، تقویت قوه تخیل و رنگ شناسی در کودک میشود .
  قیمت: ‎120٬000تومان
 • افسر پلیس چین تولو tolo
  افسر پلیس چین تولو با ظاهری بامزه و صدا دار است . این اسباب بازی در یادگیری مشاغل به کودک شما موثر است . از جمله عروسک هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند و با داشتن رنگ های شاد در تشخیص رنگ ها به کودک کمک میکند . راحتی در لمس و نحوه قرار گرفتن در دست باعث تمایل کودک با بازی با آن می شود .
  قیمت: ‎45٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5