اسباب بازی های گوناگون

موارد 13 تا 24 از مجموع 177 مورد

 • توپ پازلی تولو tolo
  توپ پازلی تولو به همراه شش قطعه اشکال هندسی ، درپوش های بازشو ، برای دسترسی آسان و سريع به اشکال ، سه جور سازه جورچين يا مطابقت رنگ ها توسط كودكان استفاده كرد.شکل ها هر کدام دارای صدای متفاوت است و کودک پس از قرار دادن آنها در جای خود می تواند براحتی اشکال را از قفس در بیاورد. این اسباب بازی سرگرمی جالبی برای کودک است و می تواند باعث تقویت مهارت های دست ورزی ، شناخت اشکال ، شنوایی و رنگ شناسی به کودک کمک کند .کودک شما در تشخیص رنگ ها کمک میکند . با گذاشتن هر یک از اشکال در جای خود صدای متفاوتی را میشنوید .
  قیمت: ‎130٬000تومان
 • چای خوری پازل تولو tolo
  چایی خوری تولو شامل چهار فنجان با رنگ آمیزی جذاب و یک ظرف شفاف برای ریختن مایعات است که درون قوری قرار میگیرد .با قرار دادن اشکال در جاهای مخصوص آن هم حافظه کودک تقویت میشود و هم به مهارت های حرکتی و رنگ شناسی کودک کمک میکند این اسباب بازی میتواند یک سرگرمی جذاب برای کودک شما باشد .
  قیمت: ‎180٬000تومان
 • پازل موزیکال تولو بیبی tolo
  پازل موزیکال بیبی تولو دارای چهار حیوان دوست داشتنی ( گاو، خوک، اردک، بره) است که با فشار دادن هر حیوان صدای آن را خواهید شنید .دارای صفحه شماره گیری تلفن ، آینه ، دو صفحه بازی است .حیوانات به صورت پازلی از صفحه جدا میشوند . این اسباب بازی علاوه بر اینکه به شناخت اشکال هندسی و حیوانات کمک میکند ، میتواند در رشد و تقویت حس شنوایی ، قوه تخیل ورنگ شناسی موثر باشد و یک سرگرمی مناسب برای کودک به شمار می آید .
  قیمت: ‎199٬000تومان
 • موزیکال - پازل حیوانات تولو tolo
  پازل موزیکال تولو دارای چهار حیوان دوست داشتنی ( گاو، خوک، اردک، بره) است که با فشار دادن هر حیوان صدای آن را خواهید شنید .دارای صفحه شماره گیر تلفن ، آینه و دو صفحه بازی است .حیوانات به صورت پازلی از صفحه جدا میشوند . این اسباب بازی علاوه بر اینکه به شناخت اشکال هندسی و حیوانات کمک میکند ، میتواند در رشد و تقویت حس شنوایی، قوه تخیل ورنگ شناسی موثر باشد و یک سرگرمی مناسب برای کودک به شمار می آید و قابل نصب بر روی تخت کودک است.
  قیمت: ‎210٬000تومان
 • تلویزیون موزیکال تولو tolo
  تلویزیون موزیکال تولو دارای صفحه متحرک ، ملودی های لذت بخش و یک چرتکه کوچک است . دسته بالای آن حمل و جا به جایی را برای کودک آسان کرده و قابلیت نصب بر روی تخت کودک را دارد این اسباب بازی باعث تقویت در دست گرفتن اشیا ، حس شنوایی و قوه تخیل ورنگ شناسی میشود با پخش موسیقی یک سرگرمی مناسب برای کودک به شمار می آید .
  قیمت: ‎157٬000تومان
 • تدی پرشی تولو tolo
  تدی پرشی تولو دارای یک دسته حمل در پشت ، آینه مناسب در جلو و سه خرس بانمک روی آن است این جعبه تولویی دارای 3 راه متفاوت برای پرش خرسها به بیرون است که هنگام پرش از جعبه صدای جالبی تولید می کنند اسباب بازی پرشی می تواند علاوه بر سرگرمی و ایجاد هیجان در کودکان باعث تقویت حواس شنوایی ، بینایی ، لامسه و قدرت تشخیص رنگها باشد .
  قیمت: ‎199٬000تومان
 • میمون مفصلی تولو tolo
  میمون مفصلی تولو با ظاهری بامزه و رنگی دارای دست و پاهای قابل چرخش است و قابل اتصال به لب تخت و کالسکه کودک است این اسباب بازی جذاب باعث تقویت مهارت های حرکتی کودک . کمک به بالا بردن توانایی های حرکتی و گرفتن اشیاء می شود .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • طاووس چشم گردان تولو tolo
  طاووس چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدا دار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • پلیکان چشم گردون تولو tolo
  پلیکان چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدادار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • اسکیموی یخی تولو tolo
  اسکیموی یخی تولو به همراه یک آدمک اسکیمویی بامزه ، سورتمه و سگ هاسکی زیبا است . آدمک اسکیمویی قابل جدا شدن از سورتمه است .این اسباب بازی صدا دار است و کودک میتواند دست و پاهای آدمک را تکان دهد و با یک تکان کوچک سورتمه سُر میخورد و حرکت میکند و باعث سرگمی کودک میشود . اسکیموی تولو میتواند در تقویت مهارت گرفتن اشیا ، لمس ، شنوایی ، رنگ شناسی به کودک شما کمک میکند.
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • بولینگ حیوانات تولو tolo
  بولینگ حیوانات تولو شامل شیش حیوان بامزه رنگی و یک توپ کوچک است . عروسک ها را میتوانید از کمر جدا کرده و آنها را درون یکدیگر قرار دهید و پنهان کنید تا فضای کمتری نیز بگیرند . این اسباب بازی میتواند بر روی تقویت هوش ، علت یابی ، حل مسئله و هماهنگی حرکات دست و رنگ شناسی تاثیر مثبت بگذارد .
  قیمت: ‎170٬000تومان