اسباب بازی های گوناگون

موارد 13 تا 24 از مجموع 166 مورد

 • پلیکان چشم گردون تولو tolo
  پلیکان چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدادار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎62٬000تومان
 • دلقک پازل حلقه ای تولو tolo
  این اسباب بازی تولو باعث همکاری دست و چشم کودک میشود و حواس شنوایی و لامسه کودک را تقویت میکند .با صداها و رنگهای مختلفی که این پازل حلقه ای دارد باعث اشتیاق بیشتر کودک به بازی با آن میشود .
  قیمت: ‎100٬000تومان
 • پنگوئن چند تکه تولو tolo
  پنگوئن چند تکه تولو دارای شش بخش تو در تو با ظاهری بامزه می باشد دو قسمت آن دارای سوراخ مناسب برای خروج آب هستند که برای استفاده در کف حمام جهت آب بازی یا به عنوان قالب شنی در ساحل یا خانه نیز مناسب است . این اسباب بازی علاوه بر اینکه یک سرگرمی مهیج برای کودک است میتواند در مهارت های حرکتی کودک و شناخت حیوانات کمک می کند .
  قیمت: ‎58٬000تومان
 • اردک وان (نارنجی) تولو tolo
  با اردک وان نارنجی تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎41٬000تومان
 • اردک وان (بنفش) تولو tolo
  با اردک وان بنفش تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎41٬000تومان
 • ماهی مگنت تولو tolo
  ماهی مگنت تولو با دو ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد و دارای حالت مغناطیسی بر روی هر دو ماهی جهت جذب یکدیگر می باشد . هر دو ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان ، خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎59٬000تومان
 • ماهیگیر قلاب تولوtolo
  ماهی گیر و قلاب تولو با سه ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد ، یک کرم آهنربایی و قلاب است . ماهیگیر تولو از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد .قلاب ماهیگیری دارای یک کرم بامزه آهن ربایی است که ماهی های داخل آب را به خود جذب می کند هر سه ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند و قلاب قابلیت جمع شدن دارد . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان و خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎89٬000تومان
 • پاپی جهشی تولو tolo
  پاپی جهشی تولو به همراه دو سگ با نمک و یک خانه کوچک با رنگ آمیز شاد است . با فشار دادن دکمه سبز بالای آن یکی از سگ ها به بیرون میپرد و با چرخاندن صفحه پشت خانه سگ دوم به بیرون میپرد . سطح آینه ای آن باعث جلب توجه کودک می شود . این اسباب بازی میتواند در تقویت حس لمس و گرفتن اشیا ، شناخت حیوانات ، رنگ شناسی و شنوایی به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎92٬000تومان
 • توپ تولو 2016 tolo
  توپ 2016 تولو دارای یک دستیگره برای راحتی در گرفتن آن برای کودک است . دستگیره آن را بکشید تا توپ به چرخش دراید . دکمه سفید آن صدا دار است این توپ رنگی باعث هیجان کودک شده و همچنین به تقویت در مهارت لمس و گرفتن ، قوه تخیل و رنگ شناسی به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎78٬000تومان
 • تدی چرخان تولو tolo
  این اسباب بازی تولو دارای یک خرس بانمک و سه قطعه رنگی است با قرار دادن این قطعات برو یک دیگر و تکان خوردن آنها هر کدام به صورت جداگانه و وجود خرس بالای آن باعث جلب توجه کودک میشود . و میتواند سرگرمی خوبی برای کودک شما باشد . تدی چرخان بهترین وسیله برای تقویت تشخیص صدا ، حفظ تعادل ، هماهنگی بین چشم و دست و تشخیص رنگ ها برای کودک است .
  قیمت: ‎75٬000تومان
 • کامیون حمل پازل بلوباکس Blue Box
  این کامیون تنها یک ماشین اسباب بازی نیست ، بلکه یک میز کار با ابزارهای اسباب بازی مانند مهره کلید ، آچار ، چکش ، پیچ و مهره است .
  قیمت: ‎280٬000تومان