اسباب بازی های گوناگون

موارد 49 تا 60 از مجموع 168 مورد

 • موش مینی تولو tolo
  این اسباب بازی تولو شامل یک موش بازیگوش است و صدای جغجغه ای دارد . موش با فشار در جایش قرار می گیرد و به یک تکان میپرد . موش مینی تولو باعث آشنایی کودک با حیوانات ، رنگ ها ،و تقویت شنوایی و هماهنگی بین دست و چشم کودک ایجاد می کند .
  قیمت: ‎82٬000تومان
 • مزرعه ff تولو tolo
  با مزرعه زیبای تولو به کودکتان اجازه دهید با جابه جایی نرده ها و حیوانات قسمتهای صدادار و قابل حرکت اسباب بازی را یاد بگیرند . این اسباب بازی با رنگ های شاد باعث شناخت حیوانات و رنگ ها میشود .
  قیمت: ‎130٬000تومان
 • خانه حیوانات-خوک تولو tolo
  خانه حیوانات تولو دارای یک خوک با مزه با دست و پای چرخشی و صدا دار است . این اسباب بازی باعث شناخت حیوانات میشود و با قرار دادن نرده ها در جای خود در تقویت قدرت خلاقیت کودک نقش دارد .
  قیمت: ‎90٬000تومان
 • ماشین پلیس تولو tolo
  در کنار ماشین پلیس تولو یک آقا پلیس مهربان قرار دارد . این اسباب بازی باعث یادگیری مشاغل می شود . از جمله ماشین هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند و با داشتن رنگ های شاد در تشخیص رنگ ها به کودک کمک میکند . راحتی در لمس و نحوه قرار گرفتن در دست باعث تمایل کودک با بازی با آن می شود .
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • چیپ قرمز تولو tolo
  جیپ قرمز تولو همراه یک ادمک بامزه و رنگ آمیزی شاد میتواند یک اسباب بازی جذاب برای کودک شما باشد . ادمک دست و پاهایش حرکت میکند و با عقب کشیدن ماشین شاهد حرکت آن به سمت جلو خواهید بود . این ماشین و پسرک با صدای جغجغه ای میتونه یک سرگرمی جالب برای کودک شما باشد و با رنگ آمیز شاد باعث کمک به شناسایی رنگ ها میکند .
  قیمت: ‎170٬000تومان
 • موتور ساید تولو tolo
  موتور ساید تولو دارای موتور ساید و آدمک دختر و یک سگ پاپی با نمک می باشد. دست و پای سگ و دختر قابل حرکت است این اسباب بازی باعث تقویت مهارت بازی های تخیلی، تقویت مهارت هماهنگی چشم ها و دست ها، تقویت حس لامسه و قدرت تشخیص رنگها و صداها می شود .
  قیمت: ‎185٬000تومان
 • عروسک گیره دار گربه پلی گرو playgro
  عروسک گیره دار گربه پلی گرو playgro با ظاهری با نمک و رنگ آمیزی شاد
  قیمت: ‎85٬000تومان
 • عروسک پرشی تولو tolo
  عروسک پرشی تولو این جوجه ارک بامزه با رنگ بندی شاد و صدای جغجغه ای است کودک سر جوجه اردک را فشار می دهد و از صدای جغجغه ای آن به وجد می آید و می تواند سرگرمی خوبی برای کودک شما باشد . این اسباب بازی باعث تقویت حس کنجکاوی ، آشنایی با حیوانات و رنگ شناسی کودک می شود .
  قیمت: ‎31٬000تومان
 • علائم راهنمایی تولو tolo (اسباب بازی)
  این بسته آموزشی تولو شامل یک چراغ راهنما و شیش علائم راهنمایی رانندگی است . این اسباب بازی باعث میشود کودک شما از همان ابتدا با مفاهیم و قانون های رانندگی آشنا شود . این بسته علاوه بر آموزش و سرگرمی باعث تقویت مهارتهای حرکتی ، حس لمس و صدا در کودک میشود .
  قیمت: ‎130٬000تومان
 • یدک کش دختر تولو tolo
  با اسباب بازی یدک کش تولو در کنار یک عروسک دختر متحرک به کودکانتان اجازه دهید تا چگونگی کار با یدک کش را یاد بگیرند . با روشن شدن یدک کش کودکتان را تشویق کنید صدای تراکتور را تقلید کنند . با جابه جایی اسب و یدک کش یادبگیرند چگونه آنها را بهم وصل کنند . بوق آن را به صدا درآورند و نور فلش چراغ جلو آن را ببینند و لذت ببرند .
  قیمت: ‎370٬000تومان
 • تراکتور یدک کش تولو tolo
  تراکتور یدک کش تولو به همراه یک تراکتور زیبا و رنگی با یک یدک کش حیوان به همراه یک عروسک گاو و یک آدمک کشاورز می باشد . بوق را فشار دهید تا هم صدای بوق و هم فلش چراغ جلو را ببینید میتوانید سر کشاورز را فشار دهید تا صدای روشن شدن تراکتور را بشنوید و هنگام توقف تراکتور چراغ ها خاموش و روشن می شوند. این اسباب بازی و سرگرمی جذاب باعث تحرک کودک و هم به تقویت حس لمس ، حس شنوایی و رنگ شنساسی برای کودک می شود .
  قیمت: ‎350٬000تومان
 • ماشین عقب کش مسابقه تولو tolo
  ماشین عقب کش مسابقه ای تولو همراه یک ادمک بامزه و رنگ آمیزی شاد میتواند یک اسباب بازی جذاب برای کودک شما باشد . ادمک دست و پاهایش حرکت میکند و با عقب کشیدن ماشین شاهد حرکت آن به سمت جلو خواهید بود . این ماشین و پسرک با صدای جغجغه ای میتونه یک سرگرمی جالب برای کودک شما باشد و با رنگ آمیز شاد باعث کمک به شناسایی رنگ ها میکند .
  قیمت: ‎150٬000تومان