حیوانات

موارد 1 تا 12 از مجموع 34 مورد

 • پوپت پنگوئن بلوباکس Blue Box
  معمولا کودکان آب‌بازی کردن را دوست دارند ولی حمام کردن را دوست ندارند و در حمام گریه می‌کنند. برای حل این موضوع باید فضای حمام را برایشان مطلوب کرد و آن‌ها را سرگرم نمود و در حین سرگرم بودن آن‌ها را شست. استفاده از یک عروسک بامزه به بچه‌ها کمک می‌کند تا در حمام سرگرم باشند. این عروسک بر روی آب به‌صورت شناور می‌ماند.
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • اردک وان (نارنجی) تولو tolo
  با اردک وان نارنجی تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • پنگوئن چند تکه تولو tolo
  پنگوئن چند تکه تولو دارای شش بخش تو در تو با ظاهری بامزه می باشد دو قسمت آن دارای سوراخ مناسب برای خروج آب هستند که برای استفاده در کف حمام جهت آب بازی یا به عنوان قالب شنی در ساحل یا خانه نیز مناسب است . این اسباب بازی علاوه بر اینکه یک سرگرمی مهیج برای کودک است میتواند در مهارت های حرکتی کودک و شناخت حیوانات کمک می کند .
  قیمت: ‎76٬000تومان
 • پلیکان چشم گردون تولو tolo
  پلیکان چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدادار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • طاووس چشم گردان تولو tolo
  طاووس چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدا دار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • میمون مفصلی تولو tolo
  میمون مفصلی تولو با ظاهری بامزه و رنگی دارای دست و پاهای قابل چرخش است و قابل اتصال به لب تخت و کالسکه کودک است این اسباب بازی جذاب باعث تقویت مهارت های حرکتی کودک . کمک به بالا بردن توانایی های حرکتی و گرفتن اشیاء می شود .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • تدی پرشی تولو tolo
  تدی پرشی تولو دارای یک دسته حمل در پشت ، آینه مناسب در جلو و سه خرس بانمک روی آن است این جعبه تولویی دارای 3 راه متفاوت برای پرش خرسها به بیرون است که هنگام پرش از جعبه صدای جالبی تولید می کنند اسباب بازی پرشی می تواند علاوه بر سرگرمی و ایجاد هیجان در کودکان باعث تقویت حواس شنوایی ، بینایی ، لامسه و قدرت تشخیص رنگها باشد .
  قیمت: ‎199٬000تومان
 • موزیکال - پازل حیوانات تولو tolo
  پازل موزیکال تولو دارای چهار حیوان دوست داشتنی ( گاو، خوک، اردک، بره) است که با فشار دادن هر حیوان صدای آن را خواهید شنید .دارای صفحه شماره گیر تلفن ، آینه و دو صفحه بازی است .حیوانات به صورت پازلی از صفحه جدا میشوند . این اسباب بازی علاوه بر اینکه به شناخت اشکال هندسی و حیوانات کمک میکند ، میتواند در رشد و تقویت حس شنوایی، قوه تخیل ورنگ شناسی موثر باشد و یک سرگرمی مناسب برای کودک به شمار می آید و قابل نصب بر روی تخت کودک است.
  قیمت: ‎210٬000تومان
 • خانه مزرعه 2012 تولو tolo
  مزرعه زیبای تولو با چهار تا حیوان عروسکی بامزه (گاو ، گوسفند ، مرغ ، سگ) است . این اسباب بازی باعث شناخت حیوانات می شود . با کشیدن دودکش ها حیوانات به داخل مزرعه میپرند و با فشار دادن جعبه پست درب طویله باز میشود .دارای مهره های رنگی ، آینه و صدای جغجغه است که اشتیاق کودک به بازی با آن را بیشتر میکند
  قیمت: ‎260٬000تومان
 • کشتی حیوانات تولو tolo
  کشتی حیوانات تولو به همراه دو عدد فیل کوچک و یک کشتی بزرگ می باشد . قسمت زیرین کشتی دارای چرخ است تا کودک به راحتی بتواند آن را حرکت دهد . رمپ عقب و جلوی کشتی به راحتی باز می شود تا حیوانات به داخل کشتی بیایند .کودک به راحتی می تواند حیوانات را در کشتی جا به جا کند . این اسباب بازی بامزه باعث تقویت مهارت دستی کودک ، شناخت حیوانات ، رنگ ها می شود .
  قیمت: ‎250٬000تومان
 • مرغ و تخم مرغ تولو tolo
  این اسباب بازی دارای یک مرغ بامزه است که پر و بالش متحرک است . با فشردن پاهای مرغ صدای آن را خواهید شنید . مرغ و تخم مرغ تولو می تواند در شناخت حیوانات ، رنگ ها ، شنوایی و لمس اشیا به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎36٬000تومان
 • گردونه چرخ و فلک پونی تولو tolo
  چرخ و فلک تولو دارای چهار اسب زیبا و با رنگ آمیزی شاد است که با فشار دادن دکمه بالای چرخ فلک و رها کردن آن شاهد چرخش پونی های زیبا خواهید بود . این اسباب بازی با پخش صدای ملایم هنگام چرخیدن حس نشاط به کودک شما می دهد .
  قیمت: ‎180٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3