اسباب بازی های گوناگون

موارد 1 تا 12 از مجموع 177 مورد

 • پازل رول قفس زردتولو tolo
  پازل رول قفس تولو به همراه شش قطعه اشکال هندسی ، درپوش های بازشو ، برای دسترسی آسان و سريع به اشکال ، ۳ جورساز در انتها كه می توان از آن برای جورچين يا مطابقت رنگ ها توسط كودكان استفاده كرد.شکل ها هر کدام دارای صدای متفاوت است و کودک پس از قرار دادن آنها در جای خود می تواند براحتی اشکال را از قفس در بیاورد. این اسباب بازی سرگرمی جالبی برای کودک است و می تواند باعث تقویت مهارت های دست ورزی ، شناخت اشکال ، شنوایی و رنگ شناسی به کودک کمک کند .
  قیمت: ‎155٬000تومان
 • اردک وان (نارنجی) تولو tolo
  با اردک وان نارنجی تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • اردک وان (بنفش) تولو tolo
  با اردک وان بنفش تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • ماهی مگنت تولو tolo
  ماهی مگنت تولو با دو ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد و دارای حالت مغناطیسی بر روی هر دو ماهی جهت جذب یکدیگر می باشد . هر دو ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان ، خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎77٬000تومان
 • ماهیگیر قلاب تولوtolo
  ماهی گیر و قلاب تولو با سه ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد ، یک کرم آهنربایی و قلاب است . ماهیگیر تولو از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد .قلاب ماهیگیری دارای یک کرم بامزه آهن ربایی است که ماهی های داخل آب را به خود جذب می کند هر سه ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند و قلاب قابلیت جمع شدن دارد . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان و خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎110٬000تومان
 • افسر پلیس چین تولو tolo
  افسر پلیس چین تولو با ظاهری بامزه و صدا دار است . این اسباب بازی در یادگیری مشاغل به کودک شما موثر است . از جمله عروسک هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند و با داشتن رنگ های شاد در تشخیص رنگ ها به کودک کمک میکند . راحتی در لمس و نحوه قرار گرفتن در دست باعث تمایل کودک با بازی با آن می شود .
  قیمت: ‎45٬000تومان
 • کارگر ویبره تولو tolo
  کارگر ویبره تولو دارای یک آدمک بامزس است که دست و پاهایش را میتوانید تکان دهید آدمک قابل جدا شدن از پایه است . با کشیدن بند روی مته اسباب بازی شروع به کار کردن میکند . با صدا و رنگ آمیزی بامزه ای که دارد باعث ایجاد هیجان ، آشنایی با مشاغل ، تشخیص صدا، تقویت قوه تخیل و رنگ شناسی در کودک میشود .
  قیمت: ‎120٬000تومان
 • ست استراحت تولو tolo
  ست استراحت تولو دارای یک عروسک دختر بامزه ، یک میز و صندلی است . دست و پاهای عروسک متحرک است . با فشار دادن سر عروسک صدای آن را خواهید شنید . این اسباب بازی صدا دار علاوه بر تقویت شنوایی کودک به قوه تخیل و رنگ شناسی کودک کمک میکند .
  قیمت: ‎100٬000تومان
 • ست کوه تولوtolo
  ست کوه تولو به همراه یک آدمک بامزه ،دو دایناسور دوست داشتنی ، دو درخت ، یک کوه بزرگ و یک گل زیبا است . کودک با جابه جا کردن قطعات و گزاشتن آنها در جاهای مختلف میتواند ساعتها سرگرم و به مهارتهای دست ورزی دست یابد . این اسباب بازی میتواند بر تقویت قوه تخیل ، قدرت لمس و گرفتن اشیا ، شنوایی و شناخت حیوانات موثر باشد .
  قیمت: ‎385٬000تومان
 • ست ایگلو تولوtolo
  ست ایگلوی تولو شامل یک دختر اسکیمویی ، یک سگ هاسکی ، یک صندلی و یک کلبه اسکیمویی است . کلبه از پنج تیکه آهنربایی تشکیل شده است که کودک با جا به جایی قطعات میتواند شکل دلخواه خود را به آن بدهد .این اسباب بازی علاوه بر اینکه یک بازی سرگرم کننده و جالب برای کودک است میتواند در تقویت قوه تخیل ، دست ورزی ، قدرت لمس اشیا به کودک کمک کند .
  قیمت: ‎250٬000تومان
 • پنگوئن چند تکه تولو tolo
  پنگوئن چند تکه تولو دارای شش بخش تو در تو با ظاهری بامزه می باشد دو قسمت آن دارای سوراخ مناسب برای خروج آب هستند که برای استفاده در کف حمام جهت آب بازی یا به عنوان قالب شنی در ساحل یا خانه نیز مناسب است . این اسباب بازی علاوه بر اینکه یک سرگرمی مهیج برای کودک است میتواند در مهارت های حرکتی کودک و شناخت حیوانات کمک می کند .
  قیمت: ‎76٬000تومان
 • دلقک پازل حلقه ای تولو tolo
  این اسباب بازی تولو باعث همکاری دست و چشم کودک میشود و حواس شنوایی و لامسه کودک را تقویت میکند .با صداها و رنگهای مختلفی که این پازل حلقه ای دارد باعث اشتیاق بیشتر کودک به بازی با آن میشود .
  قیمت: ‎140٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5