اسباب بازی های گوناگون

موارد 1 تا 12 از مجموع 182 مورد

 • خانه مزرعه 2012 تولو tolo
  مزرعه زیبای تولو با چهار تا حیوان عروسکی بامزه (گاو ، گوسفند ، مرغ ، سگ) است . این اسباب بازی باعث شناخت حیوانات می شود . با کشیدن دودکش ها حیوانات به داخل مزرعه میپرند و با فشار دادن جعبه پست درب طویله باز میشود .دارای مهره های رنگی ، آینه و صدای جغجغه است که اشتیاق کودک به بازی با آن را بیشتر میکند
  قیمت: ‎260٬000تومان
 • پلیکان چشم گردون تولو tolo
  پلیکان چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدادار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎96٬000تومان
 • دلقک پازل حلقه ای تولو tolo
  این اسباب بازی تولو باعث همکاری دست و چشم کودک میشود و حواس شنوایی و لامسه کودک را تقویت میکند .با صداها و رنگهای مختلفی که این پازل حلقه ای دارد باعث اشتیاق بیشتر کودک به بازی با آن میشود .
  قیمت: ‎140٬000تومان
 • پنگوئن چند تکه تولو tolo
  پنگوئن چند تکه تولو دارای شش بخش تو در تو با ظاهری بامزه می باشد دو قسمت آن دارای سوراخ مناسب برای خروج آب هستند که برای استفاده در کف حمام جهت آب بازی یا به عنوان قالب شنی در ساحل یا خانه نیز مناسب است . این اسباب بازی علاوه بر اینکه یک سرگرمی مهیج برای کودک است میتواند در مهارت های حرکتی کودک و شناخت حیوانات کمک می کند .
  قیمت: ‎79٬000تومان
 • اردک وان (نارنجی) تولو tolo
  با اردک وان نارنجی تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • اردک وان (بنفش) تولو tolo
  با اردک وان بنفش تولو میتوانید حمام رفتن را برای کودکتان لذت بخش تر کنید . این اسباب بازی بامزه در حمام ، وان و استخر قابل استفاده است . و باعث سرگرمی کودک در حمام میشود.
  قیمت: ‎54٬000تومان
 • ماهی مگنت تولو tolo
  ماهی مگنت تولو با دو ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد و دارای حالت مغناطیسی بر روی هر دو ماهی جهت جذب یکدیگر می باشد . هر دو ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان ، خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎83٬000تومان
 • ماهیگیر قلاب تولوtolo
  ماهی گیر و قلاب تولو با سه ماهی بامزه و رنگ آمیزی شاد ، یک کرم آهنربایی و قلاب است . ماهیگیر تولو از جمله اسباب بازیهایی است که میتواند کودک را در موقع حمام کردن سرگرم کند . قابل استفاده در وان حمام و استخر می باشد .قلاب ماهیگیری دارای یک کرم بامزه آهن ربایی است که ماهی های داخل آب را به خود جذب می کند هر سه ماهی روی آب شناور می مانند و ماهی‌ ها را در آب غرق کنید تا ببینید چگونه حباب میسازند و قلاب قابلیت جمع شدن دارد . این اسباب بازی باعث آشنایی با آبزیان و خواص آنها می شود .
  قیمت: ‎110٬000تومان
 • افسر پلیس چین تولو tolo
  افسر پلیس چین تولو با ظاهری بامزه و صدا دار است . این اسباب بازی در یادگیری مشاغل به کودک شما موثر است . از جمله عروسک هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند و با داشتن رنگ های شاد در تشخیص رنگ ها به کودک کمک میکند . راحتی در لمس و نحوه قرار گرفتن در دست باعث تمایل کودک با بازی با آن می شود .
  قیمت: ‎49٬000تومان
 • کارگر ویبره تولو tolo
  کارگر ویبره تولو دارای یک آدمک بامزس است که دست و پاهایش را میتوانید تکان دهید آدمک قابل جدا شدن از پایه است . با کشیدن بند روی مته اسباب بازی شروع به کار کردن میکند . با صدا و رنگ آمیزی بامزه ای که دارد باعث ایجاد هیجان ، آشنایی با مشاغل ، تشخیص صدا، تقویت قوه تخیل و رنگ شناسی در کودک میشود .
  قیمت: ‎120٬000تومان
 • طاووس چشم گردان تولو tolo
  طاووس چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدا دار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • میمون مفصلی تولو tolo
  میمون مفصلی تولو با ظاهری بامزه و رنگی دارای دست و پاهای قابل چرخش است و قابل اتصال به لب تخت و کالسکه کودک است این اسباب بازی جذاب باعث تقویت مهارت های حرکتی کودک . کمک به بالا بردن توانایی های حرکتی و گرفتن اشیاء می شود .
  قیمت: ‎93٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5