حیوانات

موارد 1 تا 12 از مجموع 39 مورد

 • پوپت پنگوئن بلوباکس Blue Box
  معمولا کودکان آب‌بازی کردن را دوست دارند ولی حمام کردن را دوست ندارند و در حمام گریه می‌کنند. برای حل این موضوع باید فضای حمام را برایشان مطلوب کرد و آن‌ها را سرگرم نمود و در حین سرگرم بودن آن‌ها را شست. استفاده از یک عروسک بامزه به بچه‌ها کمک می‌کند تا در حمام سرگرم باشند. این عروسک بر روی آب به‌صورت شناور می‌ماند.
  قیمت: ‎22٬000تومان
 • طاووس چشم گردان تولو tolo
  طاووس چشم گردون تولو با ظاهری بامزه باعث خنده و نشاط کودک شما میشود . این اسباب بازی صدا دار با رنگ آمیزی شاد باعث شناخت حیوانات ، تقویت حس شنوایی، تشخیص رنگ ها و تحرک کودک میشود . و میتوانید از آن به عنوان یک سرگرمی برای کودک خود استفاده کنید .
  قیمت: ‎81٬000تومان
 • میمون مفصلی تولو tolo
  میمون مفصلی تولو با ظاهری بامزه و رنگی دارای دست و پاهای قابل چرخش است و قابل اتصال به لب تخت و کالسکه کودک است این اسباب بازی جذاب باعث تقویت مهارت های حرکتی کودک . کمک به بالا بردن توانایی های حرکتی و گرفتن اشیاء می شود .
  قیمت: ‎93٬000تومان
 • تدی پرشی تولو tolo
  تدی پرشی تولو دارای یک دسته حمل در پشت ، آینه مناسب در جلو و سه خرس بانمک روی آن است این جعبه تولویی دارای 3 راه متفاوت برای پرش خرسها به بیرون است که هنگام پرش از جعبه صدای جالبی تولید می کنند اسباب بازی پرشی می تواند علاوه بر سرگرمی و ایجاد هیجان در کودکان باعث تقویت حواس شنوایی ، بینایی ، لامسه و قدرت تشخیص رنگها باشد .
  قیمت: ‎199٬000تومان
 • موزیکال - پازل حیوانات تولو tolo
  پازل موزیکال تولو دارای چهار حیوان دوست داشتنی ( گاو، خوک، اردک، بره) است که با فشار دادن هر حیوان صدای آن را خواهید شنید .دارای صفحه شماره گیر تلفن ، آینه و دو صفحه بازی است .حیوانات به صورت پازلی از صفحه جدا میشوند . این اسباب بازی علاوه بر اینکه به شناخت اشکال هندسی و حیوانات کمک میکند ، میتواند در رشد و تقویت حس شنوایی، قوه تخیل ورنگ شناسی موثر باشد و یک سرگرمی مناسب برای کودک به شمار می آید و قابل نصب بر روی تخت کودک است.
  قیمت: ‎210٬000تومان
 • خانه مزرعه 2012 تولو tolo
  مزرعه زیبای تولو با چهار تا حیوان عروسکی بامزه (گاو ، گوسفند ، مرغ ، سگ) است . این اسباب بازی باعث شناخت حیوانات می شود . با کشیدن دودکش ها حیوانات به داخل مزرعه میپرند و با فشار دادن جعبه پست درب طویله باز میشود .دارای مهره های رنگی ، آینه و صدای جغجغه است که اشتیاق کودک به بازی با آن را بیشتر میکند
  قیمت: ‎260٬000تومان
 • کشتی حیوانات تولو tolo
  کشتی حیوانات تولو به همراه دو عدد فیل کوچک و یک کشتی بزرگ می باشد . قسمت زیرین کشتی دارای چرخ است تا کودک به راحتی بتواند آن را حرکت دهد . رمپ عقب و جلوی کشتی به راحتی باز می شود تا حیوانات به داخل کشتی بیایند .کودک به راحتی می تواند حیوانات را در کشتی جا به جا کند . این اسباب بازی بامزه باعث تقویت مهارت دستی کودک ، شناخت حیوانات ، رنگ ها می شود .
  قیمت: ‎250٬000تومان
 • مرغ و تخم مرغ تولو tolo
  این اسباب بازی دارای یک مرغ بامزه است که پر و بالش متحرک است . با فشردن پاهای مرغ صدای آن را خواهید شنید . مرغ و تخم مرغ تولو می تواند در شناخت حیوانات ، رنگ ها ، شنوایی و لمس اشیا به کودک شما کمک کند .
  قیمت: ‎36٬000تومان
 • گردونه چرخ و فلک پونی تولو tolo
  چرخ و فلک تولو دارای چهار اسب زیبا و با رنگ آمیزی شاد است که با فشار دادن دکمه بالای چرخ فلک و رها کردن آن شاهد چرخش پونی های زیبا خواهید بود . این اسباب بازی با پخش صدای ملایم هنگام چرخیدن حس نشاط به کودک شما می دهد .
  قیمت: ‎180٬000تومان
 • بازی چسبی خرگوش تولو tolo
  این اسباب بازی تولو با خرگوش های بازیگوش و رنگ های شاد دارای پایه مکنده می باشد که میتوانید آن را روی میز غذای کودک نصب کنید تا غذا خوردن را برای کودکتان دلچسب تر کنید و با چرخاندن خرگوش ها صدای جغجغه آن را خواهید بشنوید .
  قیمت: ‎109٬000تومان
 • خانه حیوانات-خوک تولو tolo
  خانه حیوانات تولو دارای یک خوک با مزه با دست و پای چرخشی و صدا دار است . این اسباب بازی باعث شناخت حیوانات میشود و با قرار دادن نرده ها در جای خود در تقویت قدرت خلاقیت کودک نقش دارد .
  قیمت: ‎95٬000تومان
 • مزرعه ff تولو tolo
  با مزرعه زیبای تولو به کودکتان اجازه دهید با جابه جایی نرده ها و حیوانات قسمتهای صدادار و قابل حرکت اسباب بازی را یاد بگیرند . این اسباب بازی با رنگ های شاد باعث شناخت حیوانات و رنگ ها میشود .
  قیمت: ‎130٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4