انواع ماشین ها و اسباب بازی چرخ دار

موارد 1 تا 12 از مجموع 21 مورد

 • ماشین آتش نشانی تولو tolo
  در کنار ماشین آتش نشانی تولو یک آتشنشان مهربان قرار دارد که میتوانید کودک را با نحوه کار آتشنشانی آشنا کنید . این اسباب بازی باعث یادگیری مشاغل می شود و با داشتن رنگ های شاد در تشخیص رنگ ها به کودک کمک میکند . راحتی در لمس و نحوه قرار گرفتن در دست باعث تمایل کودک با بازی با آن می شود .
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • ماشین پلیس تولو tolo
  در کنار ماشین پلیس تولو یک آقا پلیس مهربان قرار دارد . این اسباب بازی باعث یادگیری مشاغل می شود . از جمله ماشین هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند و با داشتن رنگ های شاد در تشخیص رنگ ها به کودک کمک میکند . راحتی در لمس و نحوه قرار گرفتن در دست باعث تمایل کودک با بازی با آن می شود .
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • جیپ قرمز تولو tolo
  جیپ قرمز تولو همراه یک ادمک بامزه و رنگ آمیزی شاد میتواند یک اسباب بازی جذاب برای کودک شما باشد . ادمک دست و پاهایش حرکت میکند و با عقب کشیدن ماشین شاهد حرکت آن به سمت جلو خواهید بود . این ماشین و پسرک با صدای جغجغه ای میتونه یک سرگرمی جالب برای کودک شما باشد و با رنگ آمیز شاد باعث کمک به شناسایی رنگ ها میکند .
  قیمت: ‎170٬000تومان
 • موتور ساید تولو tolo
  موتور ساید تولو دارای موتور ساید و آدمک دختر و یک سگ پاپی با نمک می باشد. دست و پای سگ و دختر قابل حرکت است این اسباب بازی باعث تقویت مهارت بازی های تخیلی، تقویت مهارت هماهنگی چشم ها و دست ها، تقویت حس لامسه و قدرت تشخیص رنگها و صداها می شود .
  قیمت: ‎185٬000تومان
 • تراکتور شخم مزرعه 2014 تولو tolo
  تراکتور شخم مزرعه تولو به همراه یک کارگر ساختمانی بانمک و یک تراکتور رنگی زیبا است . کارگر ساختمانی را فشار دهید تا صدای او را بشنوید و ببینید چگونه حرکت می کند . بوق را فشار دهید و ببینید که چگونه چراغ ها فلش می زنند و چرخ ها با قابلیت جدا شدن از تراکتور هستند .این اسباب بازی تولویی در تقویت حس لامسه ، حس شنوایی و قدرت تشخیص رنگ ها به کودک کمک می کند .
  قیمت: ‎325٬000تومان
 • عقب کش سافاری تولو tolo
  ماشین عقب کش سافاری به همراه یک ادمک تولو با رنگ آمیزی جالب میتواند یک اسباب بازی جذاب برای کودک شما باشد . ادمک دست و پاهایش حرکت میکند و با عقب کشیدن ماشین شاهد حرکت آن به سمت جلو خواهید بود .این ماشین و پسرک میتونه یک سرگرمی جالب برای کودک شما باشد.
  قیمت: ‎171٬000تومان
 • ماشین عقب کش مسابقه تولو tolo
  ماشین عقب کش مسابقه ای تولو همراه یک ادمک بامزه و رنگ آمیزی شاد میتواند یک اسباب بازی جذاب برای کودک شما باشد . ادمک دست و پاهایش حرکت میکند و با عقب کشیدن ماشین شاهد حرکت آن به سمت جلو خواهید بود . این ماشین و پسرک با صدای جغجغه ای میتونه یک سرگرمی جالب برای کودک شما باشد و با رنگ آمیز شاد باعث کمک به شناسایی رنگ ها میکند .
  قیمت: ‎150٬000تومان
 • تراکتور یدک کش تولو tolo
  تراکتور یدک کش تولو به همراه یک تراکتور زیبا و رنگی با یک یدک کش حیوان به همراه یک عروسک گاو و یک آدمک کشاورز می باشد . بوق را فشار دهید تا هم صدای بوق و هم فلش چراغ جلو را ببینید میتوانید سر کشاورز را فشار دهید تا صدای روشن شدن تراکتور را بشنوید و هنگام توقف تراکتور چراغ ها خاموش و روشن می شوند. این اسباب بازی و سرگرمی جذاب باعث تحرک کودک و هم به تقویت حس لمس ، حس شنوایی و رنگ شنساسی برای کودک می شود .
  قیمت: ‎364٬000تومان
 • ماشین آمبولانس تولو tolo
  ماشین آمبولانس تولو دارای یک پرستار بامزه و متحرک است . این اسباب بازی باعث آشنایی کودک با کار پرستاری می شود و به تقویت قوه تخیل کودک کمک میکند . این ماشین صدا دار از جمله ماشین هایی است که توجه کودکان را به خود جلب میکند.
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • اسکیموی یخی تولو tolo
  اسکیموی یخی تولو به همراه یک آدمک اسکیمویی بامزه ، سورتمه و سگ هاسکی زیبا است . آدمک اسکیمویی قابل جدا شدن از سورتمه است .این اسباب بازی صدا دار است و کودک میتواند دست و پاهای آدمک را تکان دهد و با یک تکان کوچک سورتمه سُر میخورد و حرکت میکند و باعث سرگمی کودک میشود . اسکیموی تولو میتواند در تقویت مهارت گرفتن اشیا ، لمس ، شنوایی ، رنگ شناسی به کودک شما کمک میکند.
  قیمت: ‎163٬000تومان
 • سورتمه تولو tolo
  سورتمه تولو دارای یک اسب دوست داشتنی با پاهای چرخ دار است . کودک با کشیدن بند این اسب به دنبال خود سر اسب به حرکت در می آید. این اسباب بازی میتواند برای کودک بسیار سرگرم کننده و جالب است .
  قیمت: ‎108٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2