۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ببعی

تنظیم جهت صعودی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. ۱
 2. ۲
 1. کلاه ببعی شابن

  سر نوزاد نیاز به نگهدارى دقیق دارد. كلاه ببعی شابن علاوه بر گرم نگه داشتن ، مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد میشود. این محصول دارای دو گوش کوچک سفید بالای کلاه و رنگبندی زیبایی میباشد که باعث میشود چهره کودک شما بامزه و دوست داشتنی تر شود .
  ‎۱۲٬۰۰۰ تومان
 2. آستین بلند زیردکمه دار ببعی شابن

  آستين بلند زير دكمه دار ببعی شابن با داشتن دكمه هايی زير لباس پهلوهاى كودك را تمام مدت گرم نگه مى دارد وبا جنب و جوش لباس نامرتب نمى شود و ظاهرى آراسته به كودك مى دهد. يقه مدل فرشته اى اين لباس پوشاندن لباس را راحتتر مى كند . طراحی جذاب ببعی ظاهرى آراسته و جذاب به كودک هديه مى دهد.
  ‎۳۶٬۰۰۰ تومان
 3. سرهمی کوتاه ببعی شابن

  سرهمی کوتاه ببعی شابن با دکمه های سرتاسری که دارد پوشاندن لباس را راحت تر میکند. این نوع سرهمی در سرما و گرما برای پوشش و حفاظت از پوست حساس کودک مورد استفاده قرار میگیرد . رنگبندی و ببعی بامزه ی این محصول فرزند دلبند شما را با نمک تر و جذاب تر می کند .
  ‎۵۸٬۰۰۰ تومان
 4. شورت پادار ببعی شابن

  شورت پادار ببعی شابن تهیه شده از مواد با کیفیت بالا برای نگهداری از پوست لطیف و حساس کودک. دارای کش نرم که پوشاندن آن را راحت میکند و ردی از کش روی پوست نمی ماند. دمپای آن با نواری سفید رنگ دوخته شده که در کنار رنگ سرمه ای جذابیت محصول را بیشتر کرده است. ببعی بامزه ی شابن یک دنیا شادی به کودک دلبندتان هدیه میدهد.
  ‎۱۸٬۰۰۰ تومان
 5. سرهمی بلند ببعی شابن

  این نوع سرهمی دارای دکمه های سرتاسری و یقه گرد بوده که برای راحتی در پوشاندن لباس نوزاد به شما کمک میکند .این سرهمی مناسب برای فصل سرماست زیرا با آستین های بلند و جورابی که به آن وصل است هم کودک کاملا گرم نگه داشته میشود و هم دیگر نیازی به پوشاندن جوراب جدا ندارید. جنس آن بسیار نرم است و با رنگبندی بی نظیر و دوخت ویژه ای که دارد شیک پوشی و جذابیت را به فرزند دلبند شما هدیه می دهد .
  ‎۶۳٬۰۰۰ تومان
 6. آستین کوتاه زیر دکمه دار ببعی شابن

  آستین کوتاه زیر دکمه دار ببعی شابن با دکمه هایی که زیر لباس دارد باعث میشود پهلوهای نوزاد گرم بماند و با فعالیت و جنب و جوش آراستگی ظاهرش حفظ شود . عوض کردن پوشک نوزاد با داشتن دکمه های زیر لباس کار شما را آسان تر میکند. رنگ های شاد و شکل های بامزه آن نشاط و طراوت را به شما و کودک دلبندتان هدیه میدهد .
  ‎۳۵٬۰۰۰ تومان
 7. شورت عینکی ببعی شابن

  این محصول نوعی شورت پوشکی محسوب میشود. با کمرکشی بسیار نرم از مواد با کیفیت بالاست که به پوست لطیف نوزاد لطمه نمیزند. برای زیر لباس و یا حتی در منزل برای راحتی کودک بصورت تکی کاربرد دارد و به محکم نگه داشتن پوشک هم کمک می کند . طراحی و دوخت این محصول آرامش و راحتی را به فرزند شما هدیه می دهد.
  ‎۱۷٬۰۰۰ تومان
 8. پاپوش ببعی شابن

  گرم نگه داشتن پاهاى نوزاد از كارهاى مهم وضرورى مى باشد . پاپوش نوزادى شابن علاوه بر گرم نگه داشتن ، از پاهاى نوزاد مراقبت مى كند. اين محصول با داشتن كش نرم ولطيف جنب و جوش و فعاليت را راحتتر مى كند و همچنين دوخت ظريف و لطيف مانع آسيب به پوست حساس نوزاد مى شود . طراحى زيبا و رنگبندى جذاب محصولات شابن حس خوبى به شما و نوزاد مى دهد.
  ‎۱۰٬۰۰۰ تومان
 9. آستین کوتاه ببعی شابن

  آستين كوتاه ببعی شابن مناسب براى استفاده روزهاى گرم سال مى باشد . اين محصول با داشتن يقه گرد پوشاندن لباس را راحتتر مى كند آستين كوتاه ببعی شابن بسيار نرم و لطيف مى باشد و مناسب استفاده هنگام بازى و تفريح كودكان مى باشد. طراحى شاد و رنگ های زیبای روى لباس حس طراوت و شادابى را به كودک شما هديه مى دهد. توضیح : آستین کوتاه از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  ‎۳۰٬۰۰۰ تومان
 10. آستین بلند ببعی شابن

  آستين بلند ببعی شابن داراى آستين هايی بلند براى گرم نگه داشتن دستان كودك در روز های سرد سال مى باشد همچنين يقه مدل فرشته اى اين لباس طورى طراحى شده كه پوشاندن لباس را راحت تر مى كند و مانع آسيب رسانى به كودك مى شود. آستين بلند ببعی شابن بسيار نرم و راحت مى باشد به طوريكه كودك آزادانه مى تواند دستان خود را حركت دهد اين لباس با طراحی بسیار زیبا و شاد حس طراوت و شادابى را به كودك شما هديه مى دهد. توضیح : آستین بلند از سایز 0 تا 12 ماه بصورت یقه دوبل (فرشته ای) و از سایز 12 تا 36 ماه بصورت یقه گرد می باشد.
  ‎۳۱٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت صعودی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 16 تا

 1. ۱
 2. ۲