کلاه

موارد 1 تا 12 از مجموع 28 مورد

 • کلاه بنددار دوچرخه شابن
  گرم نگه داشتن سر نوزاد از مسائل مهم نگهدارى مى باشد كلاه بند دار دوچرخه شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود . اين كلاه با داشتن بندهايی نرم و قابل انعطاف قابل استفاده به هنگام خواب و راحتى مى باشد و كلاه را روى سر كودک ثابت نگه مى دارد. كلاه دوچرخه شابن با رنگبندى زيبا و طراحى جذاب چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎11٬500تومان
 • کلاه خرس دخترانه شابن
  نوزادان در ماه های اول تولد پوست ظریف و بافت استخوانی بسیار نرمی دارند. سر نوزاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین استفاده از پوشش های مناسب که در برابر سرما و گرما از پوست لطیف نوزاد محافظت کند بسیار توصیه می شود. کلاه خرس دخترانه شابن با رنگ آمیزی صورتی و سبز ساخته شده از پنبه100% علاوه بر محافظت از سر نوزاد ظاهری شیرین تر و با نمک تر به او میدهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • کلاه لبخند شابن
  كلاه لبخندشابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه بکار رفته شده در این کلاه حس آرامش کودک را فراهم میکند .كلاه لبخند با رنگبندى شاد و داشتن دو گوش کوچک چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • کلاه دامبو شابن
  كلاه دامبو شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه بکار رفته شده در این کلاه حس آرامش کودک را فراهم میکند .كلاه دامبو شابن با رنگبندى شاد و داشتن دو گوش کوچک چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر نشان مى دهد.
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • کلاه ملودی آبی شابن
  كلاه ملودی آبی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه این کلاه و رنگ ملیح و آرام آن حس آرامش و نشاط را به نوزاد عزیز شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • کلاه ملودی صورتی شابن
  كلاه ملودی صورتی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه این کلاه و رنگ ملیح و آرام آن حس آرامش و نشاط را به نوزاد عزیز شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • کلاه هیپو شابن
  كلاه هیپو شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه بکار رفته شده در این کلاه حس آرامش کودک را فراهم میکند. ترکیب رنگ قرمز و نارنجی و داشتن دو گوش کوچک بالای کلاه ، چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر می کند .
  قیمت: ‎11٬500تومان
 • کلاه جیپو شابن
  كلاه جیپو شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. رنگ سبز این کلاه به کودک حس آرامش می دهد . طراحی دو گوش کوچک بالای کلاه ، چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر می کند .
  قیمت: ‎11٬500تومان
 • کلاه فیفو شابن
  كلاه فیفو شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه بکار رفته شده در این کلاه حس آرامش کودک را فراهم میکند. طراحی قلب های کوچک سفید و صورتی و داشتن دو گوش بالای کلاه ، چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر می کند .
  قیمت: ‎11٬500تومان
 • کلاه هپلی شابن
  كلاه هپلی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه بکار رفته شده در این کلاه حس آرامش کودک را فراهم میکند. رنگبندی ملیح و دو گوش بالای کلاه ، چهره كودک شما را جذابتر و با نمک تر می کند .
  قیمت: ‎12٬000تومان
 • کلاه ملودی زرد شابن
  كلاه ملودی زرد شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. لطافت پارچه این کلاه و رنگ ملیح و آرام آن حس آرامش و نشاط را به نوزاد عزیز شما هدیه می دهد.
  قیمت: ‎10٬000تومان
 • کلاه چین چینی شابن
  كلاه لبه دار چین چینی شابن سر نوزاد را گرم نگه مى دارد و مانع آسيب به پوست حساس سر نوزاد مى شود. رنگ صورتی ملیح و لطافت این کلاه حس راحتی و آرامش نوزاد را فراهم می کند.
  قیمت: ‎12٬000تومان
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3